Tipy

Tangle Teezer

3. ledna 2014 v 18:00 | Ronnie
V jednom z balíčků s mým jménem, které jsem našla pod Vánočním stromečkem na mě čekala poměrně bizardně vyhlížející věc s názvem Tangle Teezer. Upřímně, netušila jsem, co to vlastně vůbec je. Napadlo mě, že by to mohl být nějaký zvláštní masážní vynález pro chodidla, nebo něco na ten způsob. Až poté mě máma poinformovala o tom, že je to speciální kartáč na vlasy, který údajně nevytrhává vlasy při jejich česání. Nebudu lhát, samozřejmě se mi to moc nezdálo. Jen reklamní trik, jak něco prodat. Musím se ale přiznat, že tentokrát reklamní slogan nelhal. Během čtvrnácti dní jsem díky česání nepřišla o jediný vlas a to mé kštici rozhodně prospělo. Při používání obyčejného kartáče jsem vždycky přišla o obrovské chumáče vlasů a najednou změna.
Zaslechla jsem, že cena se pohybuje kolem 299 korun, což je sice na kartáč docela dost, ale myslím, že investice rozhodně stojí za to. Na to, jak skeptická jsem vůči Tangle Teezeru byla, teď na tento malý zázrak absolutně nedám dopustit. A pokud máte problémy s lámáním vlasů, špatnými konečky a krepatením, rozhodně neváhejte ani minutu. Nebudete litovat.

DIY: Barevné nehty

20. října 2013 v 13:00 | Veu
Už vás nebaví jednobarevné nalakování nehtů a chcete vyzkoušet něco nového? Mám tu pro vás jeden DIY, který vás zaručeně bude bavit a zabere jen chvilku.

Co budete potřebovat?
kousek houbičky, podkladový lak(essence nail protector), laky v tvé oblíbené barvě ( já si vybrala z leva: miss sporty č.laku: 380, Nabi název: Vernis á angels, essence twins název: 01 Edward), a papír

Na připravený papír naneseme kapky laků, které jsme si vybraly. Vezmeme houbičku a laky na ní obtiskneme (viz obrázek). Potom na připravený nehet houbičku tiskáme, dokud nejsme spokojení. Pokud už vám nebude tiskat, tak znovu nanesete laky na papír, obtisknete na houbičku. Když tam budete chtít dodat ještě zvlášť jednu z vybraných barev, tak jednoduše naneste na papír vámi vybranou barvu a nehet dolaďte.


Takhle to dopadlo u mě. Teď už jen odlakujte nedostatky kolem nehtů, a po případně dolaďte chyby, kterých jste si předtím nevšimli (viz. můj palec)


Tak a teď stačí nehty přetřít průsvitným lakem, aby se to ucelilo. (Ano tento lak nevypadá moc průhledně, ale když si ho nalakujete tak je)


A nehty jsou hotové.

 
 

Reklama

Rubriky