Slavní neznámí

Chase Atlantic

26. dubna 2014 v 8:37 | Veu
(Mitchel, Clinton, Christian)

Rozhodla jsem se obohatit rubriku slavní neznámí a to o skupinu Chase Atlantic. Je to australská klučicí skupina, jejíž členy jsou Clinton Cave(19), Mitchel Cave(17) a Christian Anthony(17). Podle příjmení jste už mohli poznat, že Clinton a Mitchel jsou sourozenci. Já jsem na ně narazila tak, že tito dva zpívali cover na Justina.
Clinton je ten, kdo z nich nahrával nejvíce na youtube, ale častokrát byly covery i s Mitchelem a asi před 10 měsíci přidali písničku, kde název skupiny bylo K.I.D.S. kde s nimi byl i Christian. Jako toto seskupení přidali 3 covery a jednu jejich písničku. Tento název vydržel asi půl roku, když se přejmenovali, tak na twitteru to šíleně napínali a tweetovali, ať se těšíme na pořádnou novinku. Takže se přejmenovali na Chase Atlantic a v tomto seskupení, s tímto názvem, chtějí prorazit jako skupina. V těchto dnech nahrávají nové písničky, takže se zde rodí možná nová dobrá chlapecká skupina. Vím, že je článek dost krátký, ale nejsou o nich žádné informace a tohle je vše, co vím. Ale myslím si, že stojí za to abyste si poslechli jejich tvorbu.

Youtube kanál zde

Elyar Fox

11. prosince 2013 v 17:15 | Ronnie
Zdravím naše věrné čtenáře. Přicházím s novým článkem, který konečně zapadá do jiné rubriky než do Ronnie says. Dobře, co si budeme nalhávat, tak trochu to spolu stejně souvisí.
Dneska jsem se rozhodla zveřejnit pokračování naší nepravidelně aktualizované šňůry Slavní neznámí, které tentokrát věnuji mladému britskému zpěvákovi Elyarovi Foxovi, kterého bych, jako člověk ovlivněný různými fabases, nazvala jedním všeříkajícím výrazem, a tím je secute.

Elyar pochází podle mých stalkerských informací z Londýna. Je mu osmnáct let(poprosila bych mé blízké plné humoru, aby se zdrželi svých poznámek), narodil se 15.července v roce 1995.
Začal stejně jako většina současných mladých nadějných hvězd přidáváním videí s covery známých songů na youtube. Jak šel čas, skupina jeho příznivců byůa větší a větší, však skutečnou díru do youtubového světa udělal až s coverem songu Boyfriend od Justina Biebera. Video má téměř neuvěřitelných pět milionů shlédnutí. Docela slušné na to, že se jedná o obyčejné video bez různých technických vychytávek.

Samozřejmě veškerému coverování předcházela školní kapela, psaní hudby takzvaně do šuplíku a podobné malé krůčky, které ve finále jsou pro budoucí kariéru docela důležité.
Od coverů se dostal k vlastnímu nahrávání a teď o víkendu dokonce zpíval na Jingle Bells v Londýně, kde měl šanci porozprávět s Katy Perry, nebo Lady Gaga, které taktéž na vánočním festivalu vystupovaly. V současné době se chystá na britksé turné s Union J.

Co se týká osobních faktů, Elyar sám sebe vidí jako velkého jedlíka a kdyby mohl jíst po zbytek života jen jediné jídlo, byla by to pizza. Jeho 'celebrity crush' je Cheryl Cole a jednou by rád udělal duet s Adele nebo Katy Perry. Kočky jsou jeho oblíbenými zvířaty a kdyby mohl cestovat časem, vrátil by se do sedmdesátých let, především kvůli hudbě. Podle všeho má skutečně rád Good Charlotte, seriál Útěk z vězení a dvě a půl kostky cukru v šálku kávy. Má jednoho bratra, napsal už 79 písniček a na kytaru hraje už devět let. Já osobně bych všem fanynkám doporučila při setkání s Elyarem použít voňavku London značky Burberry(haha).

Pokud bych měla shrnout svůj vlatní pohled a názor, který si postupně utvářím od Londýnských Teen Hoot, Elyar na mě působí jako milá, přátelská trochu ukecaná osoba, která tu slávu a podobné věci, které s tím vším souvisí, má až jko vedlejší produkt, což je v současné době, kdy je podobných začínajících zpěváků plno, jako závan čerstvého vzduchu. Trochu mi mrzí, že jsem v době, kdy jsem se s ním setkala, neměla nejmenší tušení, o koho se jedná. I když, je pravda, že bych nyní teď tak v pohodě už asi nebyla :D

Elyarovi o dnešní půlnoci vyšlo video k debutovému singlu Do it all over again, doporučuji zčeknout. Každopádně jsem zvědavá na jeho další postup, věřím, že o něm ještě hodně uslyšíme.

Georgia Overton

27. února 2013 v 2:40 | Ronnie
Mladá ambiciózní zpěvačka, UK, 20 let

Georgia Overton, známá pod pseudonymem Georgia Ku, si jde za svým snem ať to stojí co to stojí. Jako většina začínajících zpěváků se Georgia snaží prosadit se svými videi na youtube. Na rozdíl od ostatních ale sází na vlastní styl a nespoléhá se jen na otřepané covery rádiových songů. Když už udělá nějaký ten cover, přidá do něj trochu soulu, trochu popu a velkou dávku sebe samotné.
I když se Georgia nemůže chlubit zrovna extra silným hlasem, něco v ní přeci jenom je. Možná je to odhodlání, možná je to právě ta osobitost. Těžko říct. Každopádně Georgia má za sebou pár studiových nahrávek, několik neprofesionálních klipů a vystoupení.
V posledních pár týdnech se do toho řádně obula a momentálně společně s raperem Soberem vydala song Why does it rain. Upřímně, tento styl hudby jsem od Georgie čekala asi jako poslední, ale líbí se mi to. Stejně jako ona(možná víc) doufám, že si LA Reid nebo Scooter Braun všimne jejích tweetů(nebo mých) a udělaj z ní hvězdu. Zaslouží si to.

 
 

Reklama