News

Novinky v muzice

11. ledna 2014 v 10:15 | Veu
Rozhodla jsem se napsat článek o hudebních "novinkách" . Proč je slovo novinky v uvozovkách? Protože moc televizi ani rádio neposlouchám, tak je možnáže ty píničky nějaký čas už na světě jsou, jen já jsem je objevila až teď.


Jako první novinku bych dala Lucy Hale a její song You sound good to me. Lucy je známá díky postavě Arii v Pretty little liars. Myslím si, že herectví jí sedne víc, ale písnička není vůbec špatná.


Když jsem poprvé slyšela tuhle písničku tak jsem měla mráz po zádech. Ne jenže je tam Lea strašně moc krásná, ale tohle jsem od toho nečekala. Lea je strašně moc silný člověk, dokazuje to i text této písničky. Rozhodně Cannonball stojí za poslechnutí.


V tomto článku nesmím zapomenout na novou písničku od Raega, která se jmenuje Štěstí. Text plný pravdy, tak bych to shrnula do dvou slov. Prostě na nic nečekej a poslechni si to.

A nezapomeň nás sledovat na twitteru/instagramu/facebooku

Rihanna jako lékařka a Eminem ve svěrací kazajce

17. prosince 2013 v 11:47 | Ronnie
Konečně je to tu! Snad nejočekávanější videoklip konce roku 2013. Eminem s Rihannou to dali opět dohromady a vyplodili další hitovku, která pravděpodobně překoná i jejich původní megahit Love The Way You Lie.

Klip je z mého pohledu hodně povedený, jistým způsobem ukazuje to, co se děje čas od času uvnitř každého z nás. Osobně se mi hodně líbí tranformace současného Eminema do jeho starých klipů či vystoupení. A co se týká Rihanny, její současný styl mi hodně sednul a v tomto klipu je vážně výborná.
Dávám jak videoklipu, tak písničce pět hvězdiček z pěti už proto, že videoklip není zbytečně dlouhý a vyjadřuje asi všechno, o čem písnička je. Navíc mám velkou slabost jak pro Eminema, tak pro Rihannu.

Pondělí plné novinek

28. října 2013 v 16:23 | Ronnie
Je to už několikátý týden, co Justin B. každé pondělí zveřejňuje novou písničku z jeho plánovaného alba, proto pro většinu jeho fanoušků není novinkou, že dneska vyšla píseň s názvem Recovery. Musím se přiznat, že tahle nová hudební tvář mi naprosto sedí. Možná proto, že jsem asi v dost podobné situaci jako on, když tyhle songy psal. Každopádně, mou nejoblíbenější byl zatím Heartbreaker(hodně mu dýchá na záda Hold Tight, protože vy co mě znáte, víte, že se mi díky této písničce povedlo nemožné. Získat follow na twitteru od samotného Justina. Ano, vyhrála jsem v loterii.), ale Recovery to překonala. Co myslíte? Posuďte sami.

Další novinkou je poslední trailer k filmu Catching fire. Nemám moc co dodat, snad až na - SAKRA, AŤ UŽ TO VYJDE!

(Pokračování v celém článku)

Na co v blízké době do kina?

24. září 2013 v 20:16 | Ronnie

Carrie, horor natočený podle stejnojmené novely od S.Kinga. Upřímně se na filmové zpracování velmi těším, protože Carrie je jediné dílo od Kinga, které mě opravdu nadchlo(nějak tomuto autorovi nemohu přijít na chuť).


Catching fire, dlouho očekávané pokračování trilogie Hunger games. Nevím jak vy, ale já si skutečně užiju scénu, kde bude Liam H., představitel Galea bičován. Jsem si jistá, že budu v kině hlasitě povzbuzovat daného mírotvorce(:D:D).

Hudební novinky, které stojí za pozornost

20. srpna 2013 v 20:45 | Ronnie
1) Avril Lavigne - Rock N Roll


2) Ariana Grande, Nathan Sykes - Almost Is Never Enough


3) Lady Gaga - Applause

BRONXY girl 2013

9. května 2013 v 16:26 | Ronnie a Fíí
Staň se dívkou BRONXY 2013!!
Do 19.5.2013 nám pošli na email bronxyblog@gmail.com vyplněný dotazník a 2 fotky - 1 libovolnou bez výrazných úprav, kde ti je dobře vidět do obličeje a 1, kde máš na sobě svůj oblíbený outfit. Dej si pozor, aby tě nezakrýval například stín, nebo naopak příliš ostré světlo. Ideálně popros někoho, z tvého okolí(například mamku nebo kamarádku), aby tě vyfotil na denním světle.
Kreativita se cení. Neboj se experimentovat.


V pondělí 20.května zveřejníme fotky všech účastnic a budete mít týden na hlasování. Do dalšího kola postoupí 10 dívek - 5 s nejvyšším počtem hlasů a 5 vybraných týmem BRONXY. Z tohoto kola vybereme 4 dívky + 1 s nejvíce hlasy, které půjdou do finále.

Všechny finalistky obdrží hodnotné ceny v podobě kosmetických balíčků.

Dotazník
Jméno a příjmení(popřípadě můžeš připojit i přezdívku):
Věk:
Město, kde bydlím(pokud nechceš psát přímo město, stačí kraj):
Zájmy:
Koho považuji za módní ikonu:
Jak jsem se dozvěděla o BRONXY girl 2013:


Hodně štěstí!!!

Demi má nový singl!

26. února 2013 v 12:56 | Ronnie
Pro všechny fanoušky Demi Lovato mám dobrou zprávu. Dem nahrála nový singl a je to vážně pecka! O jejích pěveckých kvalitách rozhodně není pochyb a pokud se talent spojí se smutným životním příběhem, nemůže z toho vzejít nic jiného, než naprostý trhák.
Abych byla upřímná, měla jsem trochu obavy z její další hudby. Krom několika písniček mě její styl až tak nezaujal, ale tahle písnička naprosto překonala mé očekávání. Rozhodně se těším na její další tvorbu. Dobrá práce Demi!

 
 

Reklama