Cover Girl

Be Cover Girl

25. července 2013 v 17:25 | Ronnie
Zdravím. Napadla mě taková věc. Pořád sedím a přemýšlím, co napsat a podobně a pořád mě nenapadá nic originálního. Nechci kopírovat návody z youtube, fotit superdrahé outfity v kabinkách, protože si je sama nemohu dovolit a psát o něčem, co si jednoduše vygooglíte.
Věřím, že člověk nemůže být krásný, pokud se tak sám necítí. A komu by trochu nezvedlo sebevědomí, kdyby byl na obálce časopisu?
Rozhodla jsem se pro každý měsíc vyrobit 'Obálku' s jedním z vás, udělat s ním po internetu či skypu rozhovor a jistým způsobem to zpracovat. Vím, že to nemá pořádně žádný velký smysl, nejsme časopis, ale pouze blog, ale myslím, že každý má svůj životní příběh, který si zaslouží alespoň trochu pozornosti, těch několik okamžiků slávy. Nebude to Vogue(alespoň zatím), ale pro začátek dobré ne? Pokud se vám spolužáci posmívají, že nosíte brýle, máte pár kil navíc nebo například nepatříte k nejukecanějším lidem na planetě, můžete to klidně hodit za hlavu, protože vy máte obálku!:) Navíc chci tímt 'projektem' ukázat, že každý je zajímavý a svým způsobem obdivuhodný, nejen ti superzpeváci, superherci a supermodelky na obálkách Elle a Vogue.

Takže pokud máte zájem, napište mi sem do komentářů jméno, email a něco zajímavého o sobě, čeho bych se mohla při 'rozhovoru' chytnout :) Ozvu se vám na mejla! Neříkám, že všem, záleží podle zájmu a je také možné, že se vám ozvu až za pár měsíců :)

xoxo, Ronnie.

 
 

Reklama