Co nosit

Jarní nákupy v Regensburgu

17. dubna 2013 v 18:29 | Ronnie
Jsem jedna z těch, co upřednostňuje nákupy oblečení v zahraničí a proto miluju školní výlety do německa s cílem porovnávání německých obchodních domů s těmi českými.
Dneska jsme jako poslední výlet na mé střední škole zamířili do Regensburku. Dopoledne jsme si během hodiny prohlédli historickou část města a hned poté nás náš milovaný profesor němčiny(tentokrát to není ironie nebo sarkazmus), nasměroval do obrovského obchoďáku.
Bohužel jsem zde neobjevila nic nového, co bych z ČR neznala - proto mám mnohem raději, když jezdíme do Norimberka, ale i tak se nakoupit dalo vcelku slušně.


Tally Weijl - černé šaty. S dobře zvolenými doplňky se dají nosit normálně i do společnosti.
9 euro - cca 225 kč


Tally Weijl - sada zlatých naušnic
2,99 euro - cca 75 kč


H&M - šátek - výborný doplněk k jarním kabátkům
3 eura - cca 75 kč


H&M - Bílé tílko. Jak jsem kdysi dávno psala, tílka jsou prostě základ, zvlášť ty černé a bílé. V našich končinách je toto tílko skoro o půlku dražší, ale tílka z H&M mi opravdu vyhovují, tak jsem si koupila další do zásoby.
4,95 euro - cca 125 kč


H&M - podprsenka. Abych byla upřímná, dlouho jsem váhala, jestli se tu mám chlubit se svým spodním prádlem, ale pak jsem si řekla "Proč ne, o nic nejde. Je to jako plavky". Má odjímatelná ramínka a díky spodnímu pásu bez nich drží a to i přes to, že v mém případě opravdu nemá na čem(:D).
7 euro - cca 150 kč


A na závěr něco na zub. Bonbony jsou bez cukru, milka s oreem je náhradou za orea, které nade vše miluji, protože i přes to, že u nás jsou orea docela drahá, pořád nedáváme 50 kč za krabičku jako ve vedlejším německu(2 eura). Co se týká růžových provázků, jsou výborné, ale věnovala jsem je bráchovi. Co se týká čokolády Lind, brzy napíšu článek o tom, že mlsání není špatná věc, jen musíte vědět co mlsat :)

Tílka, základ šatníku

18. února 2013 v 14:49 | Ronnie
Pokud by se dalo přímo určit, co by měl obsahovat šatník každé ženy, byla by to obyčejná tílka, bez nápisů a jiných potisků. Alespoň jedno černé a jedno bílé. Zkrátka je to základ. Můžete je vrstvit pořád a pořád dokola. Tílkem nic nezkazíte. Stačí vzít si skinny a k tomu bílé tílko a když to obohatíte nějakým výrazným doplňkem či barevným blazerem, budete vypadat skvěle.
Bohužel v našich končinách je těchto obyčejných tílek nedostatek. Například v Anglii je v každém obchodě s oblečením stojan s barevnými tílky a černými legíny všech velikostí, za naprosto zanedbatelnou cenu. Od New looku, přes Forever 21 po Primark. Naštěstí u nás existuje H&M, kde jsou tílka k dostání. Nevýhodou je, že jsou poměrně drahá. Proto mám několik doporučení ohledně nákupů.
1) Spokojit se s poloprázdným šatníkem bez základů. Věřím, že toto se nikomu z nás moc nezamlouvá.
2) Nakoupit tílka v H&M, kde jedno tílko seženete kolem 179 korun.
3) Doufat, že v Takku mají zrovna sezónu jednobarevných tílek.
4) Nakupovat přes internet. Výše zmínené obchody Forever 21 a New look mají zavedené internetové stránky, kde si můžete objednat cokoliv z jejich sortimentu. Včetně tílek. Forever 21 má tílka o něco málo levnější, zvlášť při výprodejích, kdy se dá tílko sehnat i za euro a půl. V New looku prodávají tílka jak po jednom, tak v barevných sadách (například sada tří tílek - šedé, černé a bílé). Ve finále je ale jedno, kterému obchodu dáte přednost, cenový i kvalitativní rozdíl je pramalý a jedno tílko se pohybuje kolem 80ti korun. Jedinou nevýhodou je poštovné, ale pokud se domluvíte s kamarádkami, můžete se o poštovné podělit. Navíc zboží máte do 3 dnů doma - což je velmi slušné na to, že se zboží dováží až z Britských ostrovů.

Black&Gold

17. února 2013 v 20:22 | Ronnie

Outfit 0.2

15. února 2013 v 21:33 | Ronnie

Outfit 0.1

15. února 2013 v 21:33 | Ronnie
 
 

Reklama