Recenze: Aussie

4. února 2015 v 11:41 | Ronnie |  Beauty
Když jsem se již dostala zpátky k blogování, nedá mi to, a musím napsat recenzi na australskou značku vlasových produktů. Po internetu koluje nespočet recenzí na toto téma, ale i tak napíš svou osobní zkušenost, protože názory na Aussie jsou skutečně jak na horské dráze.

Dlouho jsem trendu Aussie odolávala, protože jsem se před pár měsíci dohledala jedné opravdu odpudivé recenze, která mě přesvědčila, že australský "zázrak" je krokem vedle. Ovšem v polovině listopadu jsem se doslova omylem dostala k vrozkům šampónu a kondicionéru a můj pstoj se hned po prvním užití obrátil o sto osmdesát stupňů.


V současné době používám tyto tři přípravky a musím uznat, že jsem nikdy neměla kvalitnější vlasy. Už od mala se potýkám s problémy s vlasy a nehty. Do dneška nevím, čím to je, ale na obojí musím být opatrnější, než většina populace. Sen o dlouhých loknách je už předem odsouzen k věcnému pobytu v říši snů(netajím se tím, že mám vlasy prodloužené. Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi), ale od doby, kdy jsem začala používat Aussie, vlasy mi hodně narostly.

Hodně často používám kulmu, což je pro vlasy velká zátěž, a tak jsem zvolila šampón pro poničené, suché a tak trochu nešťastné vlasy - Miracle moist shampoo. Stejně jako všechny Aussie přípravky, i tento šampón je cítit takovou osobitou žvýkačkovou vůní. Chápu, že ne každému je to příjemné, je to vskutku zvláštní vůně, ale mně se líbí i snad více, než kokosové šampóny, které jsou co se týká aroma mým favoritem.

Vlasy mám něco pod ramena a myju je denně nebo každý druhý den(vím, že to není nejzdravější, ale zkuste žit tři dny s tequilou ve vlasech) a 300ml lahev mi vydrží cca měsíc a půl.
Oproti tomu kondicionér 3 minute miracle, který se aplikuje na minutu až tři podle toho, jak moc poničené vlasy máte, mi vydrží tak měsíc. Nutno dodat, že má jen 250 ml a používám je na extentions(za boha nevím, jak to přeložit do češtiny, aby to neznělo fakt pitomě. Rozumíme si), na které se musí používat hodně kondicionéru, což je dost znát, i když se myjou jen každých deset dní.

Samotný sprej používám jako rozčesávadlo a celkou ochranu vlasů. Myslím, že v tomto případě je to spíše pro lepší pocit, ale v boots mají akci na tři při´pravky aussie za 10£, a pokud je šampón a kondicionér sohromady za 9,50£, přeci neodmítnu další produkt za 50p. Je pravda, že se mi vlasy rozčesávají díky spreji daleko lépe, ale asi bych se bez toho obešla, protože tříinutový kondicionér vykoná svou práci dobře.

Už jsem psala, že kvalita vlasů se mi značně zlepšila a není to jen můj pocit. Když jsem přijela na Vánoce do Čech, mamka a spousta mých přátel mi neustále chválila, jak se mi vlasy zlepšily. A když si toho všimne i okolí, asi na tó něco bude. Navíc vlasy mám teď na omak doslova hedvábné a ačkoliv jsem se s kadeřníkem neviděla už téměř rok, konečky se mi netřepí a ani nelámou.

Vím, źe spousta lidí Aussie zavrhla na základě pár negativních recenzí, ale já naopak doporučuji dát tomu šanci. Každému sedne něco jiného a kdo ví, třeba vy budete jedním ze šťastných uživatelů, na kom se prokáže efekt pomalu jako z reklamy.

No a to je pro dnešek vše. Příště se společně podíváme na mou kosmetickou taštičku a její obsah. Mějte se krásně! Ronnie xx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liz Liz | 5. února 2015 v 19:38 | Reagovat

Já mám ty samé přípravky jako ty, až na ten šampon a vůbec mi to teda nepomohlo. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama