Maxfactor: Make-up a pudr

4. července 2014 v 14:14 | Ronnie |  Beauty
Po dlouhé době opět přináším kosmetickou recenzi. Přidala bych jí už pár dní zpátky, ale mám trochu problémy s blog.cz, takže se mi to trochu komplikuje.
S dlouho očekávaným dnem výplaty jsem vyrazila trochu potrápit kreditku a zamířila do drogerie Boots, kde jsem si vybrala nový make-up s pudrem. Bylo to poprvé, co jsem se odvážně zeptala asistentky o radu ohledně výběru barvy a to, co mi doporučila mě skutečně zarazilo. Vždycky jsem si kupovala to nejsvětlejší, protože jsem přeci jak bílá paní, ale i tak mi barva nikdy nesedla. Prodavačka mi poradila odstín BEIGE!!! A kupodivu sedí naprosto přesně. Proto doporučuji zeptat se, kdykoliv něco takového vybíráte, protože v těch umělých světlech vypadá dobře i make-up nejtmavší barvy ačkoliv vy máte pleť jako Sněhurka. Chápu, v Rosmannovi by mohl nastat problém, protože brigádníci se mnohdy vyznají asi tak jako my, takže nám moc neporadí. Ale pokud zamíříte do Doglasu, kde vedou dokonce i Esence, určitě vám rádi poradí.

Whipped creme foundation


Jako první bych se podívala na krémový make-up. Stačí jej málo, dobře kreje a vydrží zhruba osm hodin - a podotýkám, že myslím osm hodin, kdy lítám na baru v práci, takže jsem skutečně docela spokojená na to, že bych tento produkt zařadila mezi ty levnější výrobky. Čas od času narážím na make-upy, které rády ucpávají póry - zkrátka a dobře, dělají se mi po něm daleko víc pupínky i když poctivě odličuji a čistím pleť. V tomto případě jsem se s takovým problémem nesetkala.

Cena: 9,99£ - omlouvám se, nevím, kolik to stojí u nás, ale přiblžně všichni známe ceny kde jaké značky, takže si představu udělá každý sám :) Píšu to do budoucna, protože nebudu převádět ani hledat na internetu, protože to stejně nikdy neodpovídá
Hodnocení: čtyři hvězdičky z pěti.

Creme Puff Powder


Jako doplněk jsem si koupila i pudr. Jen v transparentní barvě, tudíž žádné tónování. To zvládnul hravě make-up. Pokud sáhnete po transparentním pudru, musíte vědět, že vám to s pletí už nic barevně neudělá. Sloiží pouze k fixaci podkladu a vytvoření onoho žádaného zmatnění. Já osobně jsem velmi spokojená, ale upřímně bych asi mohla použít i levnější pudr od Rimmelu, který jsem používala dříve. Každopádně výsledný efekt je přesně podle očekávání. Nic víc nic míň.
Cena: 5,99£
Hodnocení: 3 a půl hvězdičky z pěti

Abych byla upřímná, pudr jsem si koupila jen proto, že boots má teď výbornou akci, že pokud si od Maxfactoru nakoupíte za 15 liber, dostanete kosmetiku té značky v hodnotě 25 liber. A já jako člověk s problémy s nákupní sebekontrolou jsem do toho samozřejmě šla. A jsem ráda, protože v balíčku jsem našla lak na nehty, výborný lesk na rty rudé barvy z kolekce Candice S a vzhledem k tomu, že i ona je modrooká blondýna, odstín mi docela sednul, řasenku a vzorek nějakého nového make-upu. Možná to někdy do budoucna zase zrecenzuji:)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama