Jak jsem přišla na chuť Ronaldovi

24. června 2014 v 15:50 | Ronnie |  Ronnie says
Mistrovství světa v Brazílii je v plném proudu a já mám v hlavě několik článků na toto téma - ovšem ty na téma Top zadek MS 2014 sepisovat raději nebudu.

Musím se přiznat, že jsem nikdy nebyla Ronaldovo velkým fanouškem, ale tohle obdbí mě donutilo přehodnotit pohled na věc. Skutečně mě dostalo, co Cristiano udělal pro to malé nemocné dítě - pro ty co netuší, rodina jednoho malého kluka potřebovala peníze na jeho operaci, která by mu zachránila život. Víme, jak to v některých státech chodí, ne každý dostane takovou péči, jakou potřebuje, aniž by za to musel platit. Rodiče požádali Ronalda o pár podepsaných kopaček, které by vydražili a výdělek investovali do nákladné operace. Ronaldo nejen, že na tuto prosbu zareagoval, ale sám se nabídnul, že operaci zaplatí. Neříkám, že to ostatní fotbalisti a celebrity nedělají. Dělají a je to záslužné.
Proč zmiňuji tedy právě Ronalda? Protože jsem naprosto znechucená médii. Bulvár píše kdejaké kraviny, ale útoky na Ronalda jsou poslední dobou trochu přes čáru. Jen pár dní zpátky Cristiano trochu obměnil účes ve znamení solidarity s oním nemocným chlapcem. Jak na celou záležitost zareagovala média? Ronaldo škemrá o pozornost!

Nevím, co si autoři těchto blábolů myslí, ale platit miliony za operace lidí, které do té doby člověk ani neznal, opravdu není samozřejmostí a proto bych za tyto hráče, zpěváky, herce, spisovatele a mnoho dalších ocenila trochu vděku a respektu. Je smutné, že někteří nemůžou ani z dobroty srdce pomoct, aniž by byli napadáni za škemrání o pozornost a tak různě.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama