Hmm aneb červnová úvaha

17. června 2014 v 15:21 | Ronnie |  Ronnie says
Upřímně, ani nevím, jak tento článek nazvat, už proto, že v zásadě ani nevím, o čem chci konkrétně psát. Mám toho v hlavě tolik, že se teprve ukáže, jakým směrem se nakonec tyto řádky vydají.

Zajisté si pamatujete můj článek o strachu, který jsem zveřejnila tak před týdnem. Dodatečně bych ráda zdůraznila, že nikdy nepodceňujte svou intuici, protože pokud se něčeho bojíte, obvykle to není jen tak bez důvodu. Instinkt je instinkt a já tudíž musím přehodnotit celou svou úvahu o podstatě strachu.

Dalším poznatkem je, že karma je skutečná. Existuje. Ne že bych o tom někdy pochybovala, ale tak trochu jsem ji odsunula na druhou kolej a ona mě pořádně profackovala. Ne že bych si to nezasloužila, musíme brát odpovědnost za naše jednání. Na druhou stranu, nemusela mi to vracet v mnohonásobné míře.

Teď se nejspíš zamyslím nad věcí, která mi bude pár dní vrtat hlavou. Pár dní, respektive dva týdny. Má cenu pouštět se do bojů, které jsou tak trochu hazardem s našimi city? Momentálně stojím trochu ublížená na pokraji velmi vratkého mostu nad hlubokou propastí. Můžu se oklepat a pokus přejít na druhou stranu vzdát s tím, že možná někde najdu nějaký pevnější most. Nebo můžu zariskovat s tím, že následky můžou být daleko horší než teď. Ovšem s tím, že pokud to vyjde, ta cesta bude daleko kratší a cíl je víceméně v dohledu. A tak stojím před velkým otazníkem.

Na jednu stranu si říkam, ne kašlu na to. Na tu druhou zase ne, nekašlu na to, vždycky jsem stáhla ocas mezi půlky a tentokrát to dělat nebudu. Navíc mi to za to stojí.
Naštěstí vyšlo Laně Del Rey nové album, protože Lany hudba na mě vždycky působí uklidňujícím dojmem, který mi dovolí víceméně prozřít. A čím víc poslouchám písničku Fucked my way up to the top, říkám si, že zatnu zuby a jdu do toho.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama