Nuda

25. března 2014 v 17:00 | Veu |  Veu says
Znáte ten pocit, když sedíte na hodině, učitelka vykládá věci, který vás nebaví, sedíte ve vlaku a cesta neutiká nebo se prostě nudíte doma a nevíte, co máte dělat? Mám tu pro vás pár tipů, co dělat a stačí k tomu chytrý telefon a tyhle aplikace.

1) Wattpad
Tohle je aplikace na čtení povídek, fan fiction, ale i přepisovaných knih. Stačí se zaregistrovat, najít si tema, které vás baví číst a máte o zábavu postaráno.
K této aplikaci potřebujete internet.

2) Adobe Reader
Každý z nás o adobe readeru slyšel, stačí si z internetu nastahovat knížky s koncovkou PDF, které si chcete přečíst a můžete začít. Já tuto aplikaci používám snad nejvíc, protože jak můžete vidět mám tam dost knížek a dlouhá chvíle uteče rychle.
K této aplikaci nepotřebujete internet

3) Dumb Ways To Die
Jdená se o hru, kde se v časovém úseku snažíte udělat nějaký pohyb, zachránit já, aniž by vaše příšerka umřela. Na každou hru jsou tři životy a hru můžete hrát do nekonečna. V každé nové hře jsou obměněné smrti, takže nikdy nevíte, co na vás čeká.
K této aplikaci nepotřebujete internet.

4) Tumblr
Tumblr zná asi každý z nás. Jedná se o "blog" s obázky,citáty atd.Pro mě největší terapie na uklidnění a zkrácení dlouhé chvíle. Bohužel se mi tato aplikace načítá jen s wifinou, protože mám pomalý internet, takže bohužel ho můžu používat jen doma.
K této aplikaci potřebujete internet.

5) Candy Crush Saga
Je aplikace, kretá se hraje skrz facebook. Cílem této hry je dosáhnout určeného cíle, který se vám ukáže na začátku každé nové hry. Výhoda na této hře je, že i když je s netem, tak můžete hrát i bez něj a když pokročíte do dalšího kola, tak při připojení na internet se sama aktualizuje.
K této aplikaci nepotřebujete internet.

6) Hay Day
Hey Day je hra, kde máte svojí farmu. Postupem vyššího kola dostáváte přístup k novým zvířatám, strojům a vecem k sázení. Negativní na této hře, že musíte čekat určitý čas než třeba slepice snesou vajíčka a tak, ale je to dobrý zabiják času.
K této aplikaci potřebujete internet.

Doufám,že vám tento článek alespoň trochu pomohl k zahnání nudy :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama