MOLO zakotvilo v Plzni

20. března 2014 v 18:03 | Ronnie |  Ronnie says
V Plzni se neustále něco děje. Ne jinak je tomu i dnes, ve středu 19.března, kdy do music clubu Anděl zavítali Paulie Garand a Kenny Rough v rámci svého turné k nejnovější společné desce MOLO. Společně s nimi v Plzni zakotvil i Jakub Děkan a skupina Skywalker, která celou akci zahájila.

Společně s přáteli se několik minut po osmé hodině dostáváme před vchod Aděla. Fronta od pokladen vede až ven a nám nezbývá nic jiného, než čekat. To by nebyl takový problém, venku panuje jedna z těch teplejších březnových nocí, horší je, že jsem těsně před akcí vypila asi litr pepsi max a můj močový měchýř se rozhodl vzít za své.
Po nejdelších dvaceti minutách svého života se konečně ve frontě dostáváme až k vysněným toaletám. Doslova zářím štěstím a překonávám svůj osobní rekord v rámci času a síly proudu. Když se s blaženým úsměvem ve tváři vracím na místo, kde čeká Markét, zjišťuji, že před námi je o jednu osobu více. Než se stačím mrzutě ohradit, že na lidi, co předbíhají, tu není nikdo zvědavý, si uvědomuji, že ona osoba, která si dovolila nás předběhnout, je sám Paulie Garand. Chytám se za ústa a děkuji bohu, že z nich nic nevyšlo!

Po nějaké chvíli se tedy dostáváme dovnitř. U pokladny zbývá už jen několik málo lístků - je téměř vyprodáno, a tak několik lidí vyčkává před Andělem úplně zbytečně.
Na baru si i přes svou silnou averzi k pivu kupuji jedenáctku - ta v mém případě vydrží téměř na celý večer aneb Ronnie je klasický plzeňák level expert - a vyčkávám společně s ostatními, na velkolepé zahájení pro mě do té doby neznámé skupiny Skywalker. V průběhu čekání se mezi námi proplétá Jakub Děkan, a my po vzoru ostatních fanoušků žádáme o fotku.


Skywalker zahajují kupodivu přesně na čas - píši kupodivu, protože všichni víme, jak to na koncertech chodí. Ačkoliv tento hudební styl není přímo můj šálek kávy, musím přiznat, že kluci hrají opravdu dobře a svým projevem zvládají zaujmout i publikum z jiného hudebního odvětví. Samozřejmě, že později získáváme i fotografii s hlavním zpěvákem.

Na tuto fotografii se dá říci jen kvalita za pakatel.

Krátce po posledních tónech Skywalkerů se slova ujímá Paulie s Jakubem a všechno to 'řídí' Kenny Rough. My se rveme dopředu hlava nehlava, kamarád nekamarád a zaujímáme místo v předních liniích. Atmosféra je neskutečná. Malé rodinné komorní prostředí má zkrátka cosi do sebe. Během koncertu se stáváme svědky nejen skvělého představení největších pecek od Paulieho a jeho přátel, ale i skákání do publika, saxofonového oživení - teď doufám, že se ten nástroj skutečně tak jmenuje - a zároveň se dozvídáme, že Jakub Děkan je fanouškem plzeňského fotbalu. Tak doufám, že dneska nám drží palce, budeme to potřebovat.


Na konci mé nadšení nekazí ani fakt, že jsem se bohužel nedočkala jednoho z mých nejoblíbenějších songů od Paulieho - Blížíme se ohni. Vynahradila mi to Pavučina lží společně s Tulákama a vlastně celé to bylo skvělé!

Když už většina lidí odchází plna dojmů, my stále zůstáváme. Nejen, že máme ještě pivo, ale také míříme nejprve za Kennym pro fotografii, a poté i za samotným Pauliem.
Oba se s námi bez jakéhokoliv problému fotí, čehož si samozřejmě vážím.

Kvalita je záměrná, HD by mohlo poškodit vaši obrazovku :D

Celý večer hodnotím jedničkou s hvězdičkou! Jediné, co bych asi vytkla bylo umístění celé akce. Sice jsem psala, že ty malé sály mají leccos do sebe, na druhou stranu, soucítím s těmi, co se nedostali dovnitř. Každopádně doufám, že Paulie, Kenny i Jakub do Plzně zase brzy zavítají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vali&Cami Vali&Cami | Web | 21. března 2014 v 15:28 | Reagovat

Ahoj tvuj blog se nam moc libi a byli bychom moc radi kdybys nas navstivila na blogu http://prettycute1.blogspot.cz/

Vali&Cami

2 Daenerys Daenerys | Web | 22. března 2014 v 11:43 | Reagovat

jé tak to musela být docela dobrá akce.. závist..
Jinak fotky jsou pěkný :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama