Zkoušky? Zápočty? Pomoc!!

13. ledna 2014 v 21:36 | Ronnie |  Ronnie says
Dnešní den se nesl ve znamení dvou zápočtů. Nutno konstatovat, že jsem toho skutečně moc neuměla. Už proto, že mě to nebaví a ono, pokud se dáte na obor, jehož látka vám dělala problémy už na základní škole, asi to nebude úplně to pravé ořechové. Kde nic není, ani smrt nebere.

Zahájila jsem úvodem do elektrotechniky a musím se přiznat, že průběh celého testu probíhal asi takto:


Dobře, přiznávám, že asistent vyučujícího se snažil hojně napovídat, ale jak už jsem jednou řekla, kde nic není ani smrt nebere. Jsem přesvědčena, že mé testy baví celou katedru - nebo nad nimi všichni profesoři hromadně pláčou, také možnost.

Následovalo PPEL - počítačová podpora v elektrotechnice, aneb programovací jazyk. Řekněme to asi takto, představte si, že máte něco vymyslet v korejštině. Asi tak to celé působí na mě. Ostatně, podívejte se, co na zkoušky říká Hitler.


Na druhou stranu, toto období má i své klady. Všechny neúspěšné a zoufalé studenty to celé tak nějak spojuje. Držíme jednu velkou ufňukanou partu, která se místo učení baví videi Mr.Beana, který se na testy tváří podobně, jako my všichni v reálu. Nedalo mi to, a místo učení jsem si vygooglila pár obrázků. Jeden z nich to vskutku vystihnul.


Tímto bych chtěla všem studentům, ať už vysokých škol, tak středních, či základek popřát mnoho zdaru. Snad se ve zdraví všichni probojujeme do letňáku, případně druhého pololetí!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama