TOP5 věcí roku 2013

2. ledna 2014 v 16:22 | Veu |  Veu says
Dnes máme 2. ledna 2014. Ano 2014, pořád mě to láká napsat na konci trojku. Doufám,že jste silvest prožili líp jak já. Já ho proseděla doma na zadku a snapchatovala s kamarádkama #PartyHard!!! Rozhodla jsem se udělat TOP5 věcí, co se mi staly za rok 2013. Ze začátku jsem myslela, že udělám TOP10, ale byla jsem ráda, že jsem vymyslela 5 věcí. Tak tady to máte :)

5) Psaní pro Bronxy.blog.cz
Říkáte si, proč mezi TOP 5 zážitků dávám zrovna to, že píšu pro tento blog. Ale pro mě to není jen ledajaký blog. Dřív než jsem pro něj začala psát, tak jsem denně chodila na tuto stránku jestli nepřibyl článek. Obě autorky Ronnie a Fíí psaly strašně moc dobré články a já toužila, aby můj tehdejší blog byl alespoň z poloviny tak dobrý jako tento. Ale o letních prázdninách, když jsem se nudila na twitteru a odpověděla Ronnie na nějaký tweet, tak jsme si začaly psát a ona mi nabídla jestli taky nechci psát pro Bronxy. Začala jsem doma šílet a ten den jsem byla opravdu moc šťastná.

4) Follow na twitteru od Soulja Boy
Byla sobota večer a já se jako obvykle nudila na twitteru ( jo trávím tam víc času než na FB). Všimla jsem si jak Soulja retweetuje tweety. Tak si řikám zkusím to taky, šla jsem na YT a lajkla jeho video. Automaticky se mi to hodilo na twitter a zachvíli mi na mobilu zapípalo upozornění a tak se koukám a tam Soulja Boy lajkl,retweetl váš tweet a začal vás sledovat. Nejsem nějak velký jeho fanoušek, ale jeho písničky mám ráda a tak jsem byla strašně moc šťasná. A navíc byl to takový vánoční dárek, protože to bylo 22. prosince.

3) OkHello video chat s Dominikem Kleinem
Tento člověk vám asi nic neřekne, ale já ho začala sledovat, když asi před 2 roky začal. Přezpívával Justina písničky a byl strašně roztomilý, tak jsem po něm pálila, navíc je z Německa, takže byl na dosah. Ale postupem času jsem na něj nějak zapomněla, ale pak jsem sledovala TeenHoot, kde vystupovala a moje asdfggd pocity se k němu vrátily. Vypadal uplně jinak,byl strašně moc hezký a ten jeho zpěv. No byla jsem v háji, a tak jsem ho začala sledovat na twitteru. Nějaký čas potom psal tweet, že kdo s ním chce videochatovat tak ať tweetne jeho nick na OkHello aplikaci. Tehdy jsem ji neměla staženou a ani na tom založený účet, tak jsem rychle začala stahovat a napsala mu svůj nick. Jenže si mě nepřidal zpátky a tak jsem šla spát. Když jsem se ráno probudila, tak jsem se strašně moc proklínala za to, že jsem nezůstala vzhůru o něco déle, protože mě přidal do skupiny s ním na chat. Byla jsem strašně moc zklamaná. Ale ten večer to psal znovu, ale opět jsem to prošvihla, protože vybíral 10 lidí a že večer v nějaký čas začne, tak ať jsou připravení, ale protože nepřišli všichni, tak psal na twitter, kdo další ještě chce.Samozřejmě hned jsem ho začala spamovat se svým jménem a on mě PŘIDAL! Mluvil tam s námi a pak i zpíval, bylo to skvělý, ale protože jsem byla ve velkém šoku, tak jsem zapomněla ofotit obrazovku. A ten den mě začal i sledovat. Opět to bylo teď o Vánocích, takže velký dárek na Vánoce od Dominika.

2) Moje Fan fiction přesáhla 4500 přečtení
Jojo raduji se z 4 a půl tisíce přečtení. Raduji se z toho důvodu, protože nepřidávám moc často a stejně přečtení přibývají, za to Vote ne, ale to nevadí, protože píšu pro radost a pro sebe a ne kvůli tomu, abych trhala rekordy v přečtení.
1) Follow od Codyho Simpsona
Jako nejlepší zážitek je, že mě začal sledovat Cody Simpson. ASDFHDSADFG!!! Byla to náhoda, protože si mě na twitteru přidala kamarádka z FB, a z ničeho nic napsala Codymu, aby mě začala sledovat, tak jí odpovídám, že je milá, ale že se to nestane, ale když jsem obnovila oznámení byl tam follow od něj. Myslela jsem, že se zblázním.
Doufám,že rok 2014 pro Vás bude lepší než rok 2013 :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | 2. ledna 2014 v 21:07 | Reagovat

Ty jo, Cody... Dneska jsem si zapla očko a byl tam s nějakou písničkou... přidala bych mu pár let a jako fakt by šel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama