Promile: Je to v krvi

17. ledna 2014 v 14:52 | Ronnie |  Ronnie says
Včera večer jsem s holkama vyrazila na karaoke party. Řeknu vám, byla to poměrně zajímavá zkušenost, zvlášť pokud naše trojice byla jediná, co v daném klubu měla spíš hudební hluch než sluch.

Po celé pěvecké záležitosti jsme usedli do jednoho z místních lokálů a dali se do řeči o takových těch ženských záležitostech - především opačné pohlaví. Nutno zdůraznit, že to byly plky stále o tom samém, jak to tak u těchto témat bývá. Jenže v jednu chvíli se kamarádka tak zarazila a prohlásila jednu bolestnou větu, nad kterou jsem se chtě nechtě musela zamyslet. "Já prostě s nikým neumím nic mít, když jsem střízlivá". A bylo to venku. Krutá pravda, která trápí spoustu z nás. Alkohol posiluje naši sebedůvěru a potažmo nám dodává dostatečné množství odvahy, abychom odhodili to naše stydlivé já. Problém je ten, že pokud někoho poznáme, a hodlámě se s dotyčným vídat i nadále, nebude úplně vhodné jít do kina s promilemi alkoholu v krvi aniž byste působili trochu prazvláštně. Jenže jak se poprat s tou náhlou výměnou osobnosti, kdy jeden večer působíte jako královna sebevědomí a další den se nervozitou celá třesete?
Říkám si, jestli je tohle celkově problém naší doby a generace. Děti místo toho, aby šli ven, sedí u počítače a místo odřených kolen a her na schovávanou si hrajou hry s kamarády ze školy online. Dá se pak očekávat jistá sociální deprivace a snížená schopnost navazovat normální vztahy. Jenže je to vážně dobou, nebo jsme jen využili možnosti zalést za naši obrannou zeď?


Jak jste na tom vy? Trpíte stejným problémem?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama