I'm not scared!!!

12. ledna 2014 v 18:19 | Ronnie |  Ronnie says
Každý jsme čas od času Strašpytlík. Malou ustrašenou postavičkou, která nemá dostatek odvahy pro..no zkrátka téměř pro nic. Mě osobně se toto stává poměrně často, což pramení z občasných záchvatů absolutně nulové sebedůvěry. Co k tomu dodat. Nejspíš nic moc.

Čím jsem starší, tím víc se této ulity snažím zbavit, ale cosi mě stále blokuje. Nikdy jsem nepatřila k těm supersebevědomým a odvážným lidem, co rádi riskují a nakonec vítězí. Já ze ztrachu z prohry raději nesoutěžila. Nemohla jsem prohrát, ale když nehrajete, pochopitelně i výhra je takřka nemožná.

To, nebo lépe řečeno kdo, mě absolutně donutil přehodnotit svou situaci s odvahou a strachem, je Lea Michele(Veu před pár dny psala o její nové písničce). Myslím, že nikdo jiný si nezaslouží titul Žena roku tolik, jako ona. Jestli mě v současné chvíli někdo inspiruje, je to skutečně především ona. Já si tu stěžuju na to, že mi pár lidí ublížilo, a proto téměř nevylézám ze své ulity, ale čím dál častěji sama sobě opakuji "Podívej na Leu!". Téměř rok po zásnubách pohřbila svého budoucího chotě, a i přes to se rozhodla se strachem z života, který ji musel rozhodně ochromit, bojovat. A podařilo se. Muselo to být těžké, vylézt znovu na denní světlo a postavit se světu opět tváří v tvář. Nedokážu si představit, jak bych to snášela já. Ale ona sebrala veškerou svou odvahu a rozhodla se jít dál.


Myslím, že kdokoliv z nás, kdo se potýká se strachem z pitomostí, jako je ztrapnění se před spolužáky, by si měl vybavit Leu a lidi jako ona. Pacienty, kteří se nebojí postavit se rakovině a dalším nemocem. Protože každý alespoň na chvíli zatouží být natolik obdivuhodný, jako oni. Neříkejte, že ne. A v tu chvíli zavřeme oči, a zapomeneme na to, že se něčeho bojíme. Můžeme prohrát, risk se ne vždy musí vyplatit, ale můžeme jít dál s hlavou vztyčenou, protože jsme měli dostatek odvahy to zkusit. Kdybychom strachy zalezli, nikdy bychom nevěděli, jestli bychom skutečně nevyhráli a upřímně, strachem se nikdo z nás asi moc chlubit nebude.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El Lien El Lien | Web | 12. ledna 2014 v 18:35 | Reagovat

Taky se mi to stává celkem často:x pěkný článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama