Vánoce,Vánoce

26. prosince 2013 v 22:07 | Veu |  Veu says
Ahoj bronxy čtenáři :)
Hlásím se vám po dost dlouhé době a důvod to má takový, že notebook vypověděl službu a brácha mě na jeho nechtěl pustit, ale protože k vánocůmdostal GTA5 a nemůže se od toho odtrhnout, tak jsem se konečně mohla chopit počítače.

Přát vám krásné vánoce 2 dny po vánocíchje blbost a tak vám popřeji krásný vstup do roku 2014 a doufám, že pro vás bude lepší než rok 2013. :)

Hunger Games Manie

Tak teď si asi budete říkat, že jsem blesk, protože HG 2 byla v kinech už před nedávnem. Ale já do 23.12. neviděla ani jeden díl. Jojo, taky si řikám, jak jsem to bez toho mohla vydržet. Nějak mě to nelákalo a nikdo extra o tom ve třídě nemluvil, tak jsem se na to nepodívala, ale Ronnie mi psala ať se na to kouknu a protože jsem se nudila, tak jsem si řekla "Proč to nestáhnout a nepodivat se." Musím vám říct, že jsem film hltala od začátku až do konce a hned jsem musela stahovat druhý díl. Když to skončilo byla jsem rozhořčená, že takhle to skončit nemá a že akutně potřebuju další díl. ANO stal se ze mě závislák na Hunger Games a myslím, že se na to o prázdninách ještě tak 3x podívám.

Vánoce,Vánoce

Pokud v této části článku čekáte, že budu vypisovat,co jsem dostala k vánocům, tak jste na omylu( to nás čeká až v dalšim odstavci :D) ale dneska jsem viděla velice ostrašující věc na Tumblru (http://justangelwithoutwings.tumblr.com/post/71231658024/tonyabbot-tsarbucks-ericnotwhite) jsou to tweety o tom jak lidi(teenageři) chtěli k vánocům iPhona,iPad atd... ale nedostali to. Vánoce nejsou o dárcích, ale o rodině, o tom že jsou všichni spolu. Tohle by si lidé měli uvědomit a ne se rozčilovat, že nedostali drahej dárek pod stromek, proto to jsou nejhorší Vánoce. Strašně moc se mi líbilo video od Bena, kde rozdává peníze. Je to hezký, protože se snaží pomoct lidem, co nemají peníze jsou chudí. Mohl si za to koupit novej super cool mobil a nebo bůh ví co, ale on to radši rozdal jim. Stojí to prostě za zhlédnutí (http://www.youtube.com/watch?v=lxdHlLNAjwg)

Wreck This Journal

Tak a teď je tu část s tím dárkem. Ne nebude to vychloubání. Ale dostala jsem Wreck This Journal. Pro ty co nevědí, co to je, tak je to knížka v které na každé stránce máte nějaký úkol a vy ho musíme nebo měli byste splnit. Je to sranda a mě to baví, nemůžu se od toho odtrhnout. Zde je jedno video s dodělanou touhle knížkou, který se mi fakt líbí, tak se můžete podívat :) (http://www.youtube.com/watch?v=1YjZYwHJpBI)
Noo a tak jsem přemýšlela, že bych se taky pokusila o nějaké video nějaké části úkolu a nebo celé hotové knížky.
CO vy na to? (ANo přesně vy,co jste to dočetli až sem :D)

Doufám,že jste si Vánoce užili nejvíc,co jste mohli a že to na silvestra moc nepřeženete.

Veu :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama