Teen Hoot UK očima holky z Čech

6. prosince 2013 v 13:21 | Ronnie |  Ronnie says
Sobota, 30.listopadu 2013. S Ivet právě pomalu kráčíme k fotbalovému stadionu mého oblíbeného fotbalového týmu Chelsea.
Při focení s budovou Stamford Bridge ve mně poněkud cuká vzpomínkami, ale nedávám na sobě nic znát a zvesela kráčím směr klub Under The Bridge. Název doslova odpovídá poloze podniku. Pod Stamford Bridge. Doslova a do písmene.
Kolem luxusně vyhlížejícího hotelu, pravděpodobně náležící samotnému klubu Chelsea FC, se kupí zhruba dvě stovky lidí čekajících stejně jako my na začátek akce. Mísíme se mezi ostatní a mlčky se začínáme stesovat, a to především v momentě, kdy kolem brousí několik kameramanů a bere si náhodné návštěvníky před kameru. Asi bych měla zdůraznit, že ani jedna z nás nemluví anglicky natolik dobře, aby se neztrapnila a rozumněla všmu bez sebemenších obtíží. Navíc osobně si připadám jako vesnický balík. Všichni jsou tak styloví a komunikativní. A pak jsem tu já...


Po zhruba hodině čekání, focení plakátů hochů z Chelsea a stupňujícího se stresu se konečně začíná něco dít. Připravujeme tedy lístky ke kontrole načež se dozvídám, že sekuriťák bude pravděpodobně fanda Chelsea stejně jako já, protože mi chválí mou modrou šálu. Nutno dodat, že jsem mu zprvu vůbec nerozumněla, takže jsem se ozbrojila větou "I'm sorry but I don't understand". Místní mají naštěstí pochopení, a tak je kompliment mé šále zopakován trochu více nahlas, pomaleji a zřetelněji.


Přicházíme do klubu plné nám neznámých celebrit. Nebudu lhát, jediní z přítomných, které jsem znala, byli Beadlesojc, Angelina a něco málo jsem kdysi zaslechla od Dylanovi Hollandovi.
Musím konstatovat, že rozdíl mezi M&G na Justinovi a M&G zde je dost značný. Tak zaprvé, nikdo se neobtěžoval kontrolovat nám tašky, brát nám dárky pro 'idoly' a rozhodně nikdo nikoho nevyhazoval po jedné fotce.
Před námi se mačká ještě dost lidí, takže jsme máme zhruba dvě hodiny na to, dělat poměrně stalkerské fotky Caitlin a Christiana a náš stres zase o něco prohloubit. Čím blíže naše ulička slávy blíží, tím více si hledáme záminky, proč by se to mohlo celé pokazit. Jak jsem už zmínila, jsme za balíky. Neumíme dobře anglicky a fakt, že se všichni s těmi star baví naprosto bez problémů, tomu skutečně nepřidává. Dále to byla výška. Já i Ivet jsme poměrně vysoké a musíte uznat že můj metr osmdesát asi přímo nepasuje na slušnou fotku s Dylanem Hollandem, který má zhruba metr padesát(to asi přeháním, ale mě to tak připadá). Ať žijí Eiffelovky. V neposlední řadě tu bylo fakt, že Caitlin je naprosto nádherná a já vypadat alespoň z poloviny jako ona, gratuluji si. O Angelině ani nemluvím. A samozřejmě nejdůležitější detail celé akce. Jak se sakra můžeme setkat se zpěváky, o kterých tento den slyšíme poprvé?

Konečně jsme na řadě. Za zády sekuriťáka, který všechny pomalu vypouští na trasu celebrit, k nám míří Patty. Upřímně, jeho hyperaktivita mě trochu děsí, ale na druhou stranu jeho přátelský přístup mě skutečně uklidňuje. SAmozřejmě, že jsem nervózní. Jsem stydlivá osoba, takže jsem zamlklá, ale ne způsobem právě-se-setkávám-s-celebritou, ale je to proto, že jsem ve společnosti cizích lidí, na které nemíním udělat špatný dojem.
Patty nás objímá, fotí se s námi a ještě nám podepisuje tričko. Dokonce i výška byla vyřešena a to tak, že si Patty beze slov stoupná na špičky. Díky!
Postupujeme dále k Lauře. Mám pocit, že jí spousta lidí jen míjí, což mně osobně přijde neomalené a fotku s Laurou chci. A nezáleží na tom, že netuším, o koho se jedná.
Následuje Sara Skinner, která mi během pózování na fotku chválí parfém a velmi se zajímá o název a značku. Připadám si skutečně vyjímečně. Navíc nám Sara dává náramek, který jsem doposud sundala z ruky jen jednou, a to na středečním natáčení expozitury.
Míříme k Dominikovi, poté k Danielovi J a tak dále. Všichni jsou velmi milí, ochotní a vstřícní. Dokonce se neposmívají naší chabé angličtině a to si myslím, že mají spoustu důvodů a možností. Například při interakci s Danielem J a Joshem Metzlerem. Ivet hodlá vzít podpis Daniela J pro svou kamarádku, která se shodou okolností jmenuje Veronika. Celou dobu žijeme v domnění, že Veronika spelling nepotřebuje. Omyl. Ivet je požádána o spelling a se zahambeným výrazem Danielovi říká, ať fotku jen podepíše. Můj zážitek s Joshem Metzlerem je kromě spellingu obohacen špatným porozuměním.
Josh je velmi přátelský a komunikativní, z čehož mám samozřejmě radost, i když vzhledem k mým anglickým komunikativním schopnostem je to tak trochu noční můra. Ptám se, jestli by mi Josh nemohl podepsat triko, což samozřejmě s radostí udělá. Ovšem hodlá to napsat i s věnováním, a tak se ptá na jméno. "Ronnie" říkám a modlím sem, aby někdy v životě viděl film Poslední píseň, kde Miley Cyrus hraje postavu jménem Veronica a přezdívkou Ronnie. Jsem tázána, jak se to píše a tak potupně oznamuji, že bohužel nevím,. Samozřejmě, že časem bych to dala dohromady, ale můj spelling je ještě slabší než samotná anglická mluva. Joshův výraz bych přirovnala asi k tomuto smajlíku -> o_O. "You don't know?". Myslím, že to hovoří za vše, a tak Joshovi oznamuji, že bohužel nejsem z UK, ale z České republiky. A teď se dostáváme k mému momentu vrozené debility, kdy se Josh ptá, jak dlouho trval náš let. Já s vědomím, že se ptal na délku našeho pobytu, odpovídám, že pět dní. Doufám, že si to Josh nakonec nějak přebral, každopádně jsem vděčná, že i přes to všechno byl skutečně milý a přátelský.


Po Joshovi jedeme dál. Mířím k Round 2 crew, která byla už od začátku mým horkým favoritem. Ne, skutečně jsem je před tím neznala, neslyšela jsem jejich hudbu ani nic podobného. Jde o to, že jeden z této skupiny má zhruba dva metry, a tak jsem na fotce nevypadám jako stožár.

Následuje Elyar Fox, ze kterého jsem upřímně slabá v kolenou ještě nyní. Je milý, podepisuje se, usmívá se, ptá se jak se mám, pózuje se mnou na fotce. Je skutečně příjemné sétkání nehledě na to, že celou dobu mi v hlavě běhá myšlenka "sakra, vypadá hodně dobře, jak že se jmenuje?". Musím připomenout další Queen B moment, kdy Elyar prohazuje něco jako "you smell really good by the way" a hladí mě po zádech. Dva nula pro Burberry London!

Slabá v kolenou přecházím k Angelině, která je naprosto skvělá. Setkala jsem se se spoustou hejtů na její osobu. Samozřejmě proto, že je hezká, talentovaná, byla OLLG a s Justinem se setkala nespočetkrát. Všechny kecy o tom, jak je namyšlená, jsou akorát sprostá lež a prosím, nevěřte tomu.
Podepisuje nám trika a jako mimoděk je nadšena z mých zlatých nehtů. Víte, jak se člověk cítí, když mu snad nejhezčí OLLG pochválí nehty?

Už se to blíží. Jen tři osoby a setkáme se s Christianem a pak s Caitlin! Upřímně, poslední tři osoby, JC, Sam a Dylan jsou trochu rozmazaní. Vzpomínám si, že byli milí stejně jako všichni ostatní, ale to je zhruba vše. Vím, že jsem se k Dylanovi krčila, a že byl ještě komunikativnější, než bylo zvykem u všech ostatních. Jsem mu za to vděčná, jen je smůla, že jediné, co jsem vnímala, bylo, že se Christian sebral a někam odešel. To nás s Ivet zachvacuje panika.
Naštěstí jeho osobní bodyguard nám oznamuje, že se za chvíli vrátí, a že zatím máme jít za Caitlin a pak se vrátit. UF!


Míříme tedy za Caitlin. Dáváme jí podepsat naše trika a v tom momentě se Sandi zadívá na Ivet. Já už tuším, že Ivet poznala. Jsem šťastná za Ivet a popravdě řečeno i tak trochu za sebe, protože jsem si pomalu začala v hlavě skládat věty, ve které bych Beadlesojc poinformovala o tom, že tohle je ta Ivet, která dělá ta úžasná videa.
Sandi chce vědět Ivet instagram nebo twitter(na obojím Ivet následuje). A v tu chvíli se všechno hodně uvolní. Beadlesům předáváme dárkový koš s převážně českými sladkostmi(a ano, dodám, že koš jsem pletla já). Will si okamžitě všímá plechovky plzeňského piva a tváří se nad míru spokojeně.
V tom okamžiku se vrací Christin a společně s Caitlin a košem se s námi fotí na Caitlinin iphone načež Caitlin žádá o naše twittery. Všechno je úžasné! Objímáme Caitlin, což je naprosto unbelievable! Vím, že spousta lidí si myslí, že Ivet nebo já máme Caitlin rády jenom proto, že před sto lety chodila s Justinem. Není tomu tak, myslím, že to je až jako to poslední. Nebudu mluvit za Ivet, lidé, co jí znají vědí, co všechno pro ní tahle osoba s celou rodinou znamená. Pro mně je Caitlin jedna z osob, ke kterým vzhlížím, když se v životě zrovna všechno úplně nedaří. Připomenu si její cestu, to jak bojovala a nevzdala to a vždycky mi to připomene, co všechno může člověk překonat. Navíc objemout Grey's Anatomy-lovera bylo jako obejmout někoho z rodiny :D.
Tuším, že Sandi nám vráží do ruky trika z jejich kolekce jako dárek. Je to jako ve snu, protože ještě zhruba čtvrt hodiny
hovoříme se Sandi, smějeme se, jak se Will dobývá k pivu a fotíme si O'malleyho(pejsek). Upřímně tento malý mazel mě nutí přemýšlet o tom, že si něco takového pořídím. Abyste rozumněli, já se sotva postarám sama o sebe, natož o něco dalšího, co dýchá, takže mazlíčky skutečně nevedu. Samozřejmě všechno to máme tajně natočené a to včetně Christianových vtipných zvuků :D.
Mohla bych mluvit pořád dokola o tom, jak byli hodní a skvělí, protože skutečně byli. Christian bude asi velký pohodář, působil tak na mě :)


Poté jsme bohužel požádány sekuriťákem o odchod, protože jsme tam skutečně o hodně déle, než ostatní návštěvníci. A tak se s Ivet trochu roztřesené vydáváme na wifi k blízkému Starbucks, kde zjišťujeme, že Caitlin tweetla naši společnou fotku!


Než se vydáváme zpátky na show, která je bohužel až za dvě hodiny, děláme menší nákup v Sainsbury, protože naše stravování ten den se doposud rovnalo asi 50ti kaloriím, z čehož máme obě trochu pocity mdlob.
Pak se spořádáne vracíme čekat do té zimy. Dobře, taková zima zase nebyla, ale hodina čekání je hodina čekání.

Na samotné akci se netlačíme pod podium, stojíme u stolečku, mimochodem k Sandi co by kamenem dohodil a sledujeme show z povzdálí. Nechceme zaclánět naší výškou, navíc vidíme dobře.
Upřímně, byla jsem skutečně překvapena, jak jsou všichni dobří. Skutečně jsou a jsem ráda, že jsem se se všemi setkala. Líbili se mi skutečně všichni. Laury výběr hudby - bomba! Pattyho ojedinělý styl, klterý v dnešní hudbě tak trochu chybí . paráda! Skinny Love od Joshe Metzlera nás dovedl až k slzám. Ale přeci jen mám tak trochu favority. Jedním z nich je Sara Skinner. Bylo to trochu deep, něco jako Lana nebo Lorde(ne úplně, ale rozumíme si), takže se mi to hodilo do stylu. A pak Elyar. V momentě, kdy začal zpívat první song, jsem skutečně šla do kolen. Netřeba dalších komentářů.


Po skončení akce, kterou uzavírá Ebony si ještě chvíli povídáme se Sandi a pak jsme nuceny udejít:( Každopádně před podnikem postává několik interpretů a fotí se znovu s fanoušky. Zatnu pěsti a jdu taky. Samozřejmě všichni už asi tušíte, že to byl Eylar, za kým znovu mířím. Žádám ho o další fotku, se kterou souhlasí. Říkám, že sice už jednu máme, ale že na té první vypadám jak idiot, a že bych tedy s ním ráda novou. On se usmívá a říká něco jako "Don't worry, I look always like an idiot". Elyare, ty lháři jeden!:D každopádně, jsem unešena a s hlavou v oblacích míříme společně s Ivet na hotel.

Během následujících hodin mě na instagramu následuje Sandi, lajkuje mi několik fotek. Co se týká twitteru, následuje mě Elyar, Sara a Angelina! Och!♥♥ - Důvod, proč jsem začala tweetovat v AJ.

Když bych to měla shrnout jako celek. Musím říct, že mě hrozně mrzí, že jsem neměla možnost setkat se s Justinem v takovém období, kdy ho neznal celý svět. Ne, že bych ho neznala, to vůbec ne, ale byla jsem ještě dost mladá na to, abych sama bez doprovodu někoho staršího jela do ciziny. Já vím, že teď si říkáte, no mě je 14 a také jsem jela do Vídně. Jenže musíte to brát tak, že nás z čr a sk jelo dost. V roce 2010, kolik by nás jelo? Moc asi ne.
A upřímně, jsem ráda, že jsem se se všemi, setkala, aniž bych věděla, o koho se jedná(až na Beadlesojc a Angelinu). Zkrátka, neměla jsem na ně žádný názor. Když máte znáou osobnost, neznáte jí. Znáte někoho, koho vytvořila media. Ale tentokrát jsem si mohla udělat názor jen podle vlastních zkušeností, to je super. Chci tím říct, že třeba Justin, mohl by být hulvát(jakože nebyl), protivný a nepříjemný, ale po těch letech, co ho poslouchám a fandím mu, bych si to nepřipustila. Zato v tomto případě bych si toho asi dost všimla.


Každopádně bylo to neskutečné! Jsem hrozně ráda, že jsem jela a doufám, že taková akce se do Evropy znovu dostane. Stojí to za to a je to něco úplně jiného, než ty obrovské show typu Rihanna atd. Doporučuji všechny interprety zčeknout, následovat atd atd tad! Zaslouží si to :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 M. M. | 7. prosince 2013 v 22:58 | Reagovat

Ahoj! super článek.. koukala jsem že na instagram si dávala fotku spousty oblečení ...nechtěla by jsi udělat něco jako haul? :)

2 Ronnie Ronnie | 8. prosince 2013 v 13:09 | Reagovat

[] ahoj, díky:) chystám se k tomu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama