Capitol night

22. prosince 2013 v 15:07 | Ronnie |  Ronnie says
Zdravím a přidávám jeden z posledních předvánočních článků. Za posledních pár dní se událo několik věcí, o kterých bych možná docela ráda poinformovala. Takže jedna z těch pozitivních je, že jsem naprosto s přehledem ustála zápočtový test z angličtiny pro fakultu elektrotechnickou a získala tak dva potřebné kredity. To, že jsem nedala Počítačovou podporu v elektrotechnice a základy elektroinženýrství(jmenuje se to vůbec takhle?) zastíním faktem, že jsem taktéž získala zápočet z ZVE - název po mně nechtějte, ale pro představu - elektřina, elektrárny, energie.

Dále bych zmínila, že červen roku 2014 bude absolutní bomba, protože 3.6.jdu na koncert Justina Hot Timberlakea a o týden později 10.6. zamířím na Miley Queen Cyrus do Vídně. Uvidím je a to v jednom týdnu! Fotka by se hodila, asi si půjdu stoupnout před hotel.


Tím bych aktuality z mého života asi ukončila a plynule se přesunula ke včerejšímu večeru, který jsem strávila u Fíí. Byl to jeden z těch sleepoverů, kdy koukáte na pohádky, užíváte předvánoční atmosféry a cpete se cukrovím. Samozřejmě se to neobešlo bez nápadů, které bych označila za trochu extraordinary.

Jako velké fanynky filmu Hunger Games už dlouho plánujeme velkou party v Capitolském stylu. A tak jsme se rozhodly vyzkoušet nějaké pěkné líčení. Po hodině strávené hledáním inspirace jsme vytáhly kopu líčení a pustily se do práce. Záměrně sem dávám jen ne příliš povedenou kolžá, protože k tomuto tématu se váže ještě jedna událost, ale o té poinformuji až v jednom z dalších článků.

Co myslíte, zapadly bychom mezi Capitolany?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niki-land niki-land | E-mail | Web | 22. prosince 2013 v 19:46 | Reagovat

Pěkný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama