Půlnoční premiéra Catching fire

21. listopadu 2013 v 23:30 | Ronnie |  Ronnie says
Stejně jako spousta Tributers, Volunteers, Mockingjays - zkrátka ať-už-se-nám-říká-jakkoliv, jsem se i já s Fíí vydala do kina na půlnoční premiéru Catching fire(haha v americe to uvidí až zítra), tedy pokračování veleúspěšného snímku The Hunger Games sfilmovaného podle trilogie od Suzanne Collins.
Ani nevím, co nás k tomu vedlo, ale do plzeňské Plazy jsm vyrazily už na devátou hodinu večerní. Vzhledem k tomu, že v tuto dobu měli už všude dávno zavřeno(což jsme mimochodem dobře věděly), nezbývalo nic jiného, než se posadit na sedačky a čekat. Netřeba říkat, že fanynky Hunger games se skutečně dokážou zabavit při čekání na premiéru pokračování.


Dobře, o cukr jsme skutečně nikoho nežádaly. Ani starou paní, kterou bychom si mohly hodit na záda jsme nesehnaly(což se v prázdném obchoďáku chvíli před půlnocí dá vcelku očekávat). Nutno však podtknout, že bod Kill those annoying fangirls who have never read the books málem nabyl reálné podoby.
Bohužel naše poskomunistická díra, jak ráda říkám našemu zapadlému provýchodnímu státu, jehož hlavou je notorický ochlasta, se nedočkala světové premiéry hostujíc představitele hlavních postav, takže žádné fotografování s hvězdami nás nečekalo. Jenže jak se říká, když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. A tak jsem si hodinu fotila selfies s Katniss, čímž jsem pravděpodobně pobavila, znechutila a uvedla v otázky 'Proč?!' a 'Bože, za co?' veškeré pozdní návštěvníky či zaměstnance obchodního centra Plaza.


Ráda bych spoilerovala, ale nebudu to dělat. Samotnou by mě to také rozčilovalo. Řeknu jen, že to za ty tři hodiny spánku, kruhy pod očima a perný den ve škole skutečně stálo. Akce, emoce, fangirl od začátku až do konce. Myslím, že čekání na další díl bude jeden z nejdelších roků mého života a skutečně nezávidím jedincům, kteří se rozhodli knihu nepřečíst.

(Ahoj Finnicku, nehledáš manželku? I volunteer)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luccc Luccc | 22. listopadu 2013 v 15:46 | Reagovat

Ani nevieš, ako rada by som aj ja išla, ale nanešťastie sa do kina dostanem až v nedeľu :/ Ale neuveriteľne sa teším!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama