L'oreal: Micelární voda - Recenze

28. října 2013 v 16:02 | Ronnie |  Beauty

Musím se přiznat, že poslední dobou se hodně nechávám ovlivňovat reklamou. Vím, že jsem proti tomu vždycky bojovala, ale co se týká nové řady od L'oreal, nemohu jinak. Nejspíš jen marně doufám, že se po používání jejich kosmetických přípravků jednoho rána probudím a budu vypadat jako Barbara Palvin, která ony produkty propaguje.
Nicméně, tentokrát jsem vyzkoušela Micelární vodu 3 v 1 řady Skin perfection. Vedly mě k tomu tři faktory. Jak už jsem výše zmínila, byla to v první řadě reklama. Hned za tím následuje fakt, že mi můj čistící i odličovací přípravek došel a neméně podstatným důvodem je má prázdná peneženka a velmi výhodná akce v Rosmannovi.


Podle popisu micelární voda odličuje make-up, čistí zanesené póry a dokonce celou pleť zklidní. Za tu cenu jsem očekávala tak poloviční výsledek z každého kroku, ale byla jsem příjemně překvapena. Voda skutečně splní vše tak, jak má. Ráno po použití je pleť svěží a jemná. Navíc se jí opět nespotřebuje mnoho, takže rozhodně doporučuji zainvestovat. Navíc je skvělou cenově dostupnou alternativou k Biodermě, která je o poznání dražší.

K dostání je za 199 kč, ale já osobně ji koupila v Rosmannovi jen za 99 korun. Pokud již tato akce neplatí, doporučuji počkat do další akce, jsem přesvědčena, že vodu zase zlevní :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama