L'oréal: BB cream 5 v 1

14. října 2013 v 17:10 | Ronnie |  Beauty
V posledních pár týdnech se mi sešlo hned několik poměrně vyhledávaných make-upů najednou, tak toho hned využiji a napíšu na ně recenze. Začnu BB creamem od L'oréalu, který je běžně k dostání od cca 299 korun v kamenných obchodech.

L'oréal nude magique: BB cream 5 in 1


Tento BB cream je poměrně ojedinělý, protože samotný krém je čistě bílý s nepatrnými tmavými zrníčky, které se po setkání s kůží přispůsobí tónu vaší pleti, což považuji za velké plus. Upřímně jsem se trochu děsila, když jsem viděla, že je možnost výběru pouze ze dvou odstínů(nečekaně tmavý a světlý). Měla jsem strach, abych nebyla buď moc bílá nebo moc tmavá( a všechny to dobře známe, ve většině obchodů mají nějaké podivné světlo, že zakreje 'masku' i výraz upíra). Nakonec jsem ale byla příjemně překvapena, jak perfektně se tento BB cream umí přizpůsobit.
Skvělá věc je, že ho stačí skutečně málo, a tak třiceti mililitrová tuba poměrně dlouho vydrží. Dokonce jej nemusíme ani příliš upravovat během dne, což je další klad, zvlášť pokud během dne nemáte příliš času zabývat se make-upem.
Jako nevýhodu bych viděla to, že poměrně špatně kryje. Já osobně nepoužívám žádný seciální přípravek na zamaskování kruhů pod očima, ale s tímto krémem mi nic jiného zkrátka nezbývá. Ale to je jen mé osobní pré.
Osobně bych tento BB cream doporučila těm z vás, kteří nemají příliš problémy s pletí(samozřejmě pár pupínků má občas každá), ale jak jsem řekla, poměrně špatně kryje, takže pokud bojujete s problematickou pletí a jdete zrovna na rande, kde na své pupínky nechcete moc upozorňovat, asi bych zvolila něco jiného. Ovšem na druhou stranu, po tomto BB creamu se téměř netvoří pupínky(což se u hory dalších konkurentů skutečně říct nedá), takže je to sporné.
Myslím, že co se týká poměru ceny a kvality, řekla bych, že je to odpovídající.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama