Jak berou rozchod holky vs. kluci

10. října 2013 v 18:00 | Fíí |  Fii says
Nedávno jsem s jednou ze svých kamarádek toto téma probírala a zjistila jsem, že mezi tím jak vnímají rozchod holky a kluci je opravud rozdíl. V čem ? To se hned dozvíte.

Jak snášejí rozchod dívky?
Dívky, jakožto citlivější bytosti prožívají rozchod velice emocionálně.
Několik dní trvá ta nejemočnější část, kterou dívky nejčastěji probrečí a přehrávají si v hlavě scénáře, co bylo špatně, co by udělaly jinak, proč se to vlastně stalo, jestli je chyba v nich a hlavně vzpomínají na chvíle strávené se svým milým.
Tato fáze se po několika dnech vytrácí a nadchází fáze smutku, již ale bez breku, a konečně vyrovnáváním se s celu situací.
Ta po nějakém čase také uplyne a přichází fáze nového začleňování do společnosti a následného hledání nového potenciálního přítele.

Jak snášejí rozchod kluci ?
U kluků probíhá přesně opačný průběh než u dívek.
Většinou díky podpoře svých všeznalých kamarádů, kteří mu říkají, že to stejně byla kráva a že mu pomůže když si začne s jinou, přesně tohle udělá. Buď si tedy onen kluk, začne chvilku po rozchodu užívat s jinými dívkami, nebo se dokonce rozhodne s nějakou začít rovnou chodit.
Toto bohužel moc dlouho nevydrží a kluk si začíná uvědomovat, že mu bývalá dívka vlastně chybí, a že nechtěl, aby se tohle stalo a přichází emoční část. Ovšem to vše až ve chvíli, kdy je dívka ze všeho, jak se říká, venku a tento kluk je pro ní již minulost, což jeho ego zraňuje mnohem více a je pro něj o to těžší se ze všeho dostat.


Jaký postup je tedy rozumnější ??
Jsem dívka, a proto jsem zastáncem toho, že dostat se ze všeho hned na začátku, kdy máme k breku důvod, je lepší, než dostávat se ze všeho o měsíc nebo více později, protože pro co člověk v tu chvíli truchlí ? Proto, že byl tak hloupý a neuvědomil si to všechno už na začátku ?
Nevím, jestli je to tím, že jsem se jako dívka narodila a mám tedy vrozený takový ten dívčí kodex, nebo proto, že tomu tak opravdu je.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patricie Patricie | 28. února 2014 v 17:55 | Reagovat

Podle mně, je to tak proto, že se kluci s holkami rozchází častěji než naopak. Proč by měl potom ten kluk brečet celý noci a trápit se, když ten rozchod vlastně chtěl. My holky, když se s někým rozejdeme, většinou se potom uklidníme a zjistíme, že to byla blbost a vezmeme toho kluka zpátky. Z vlastní zkušenosti vím, že tohle kluci moc nedělají.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama