Czechoslovak models v Plzni

19. října 2013 v 18:00 | Ronnie |  Ronnie says
Je sobota, pět minut po druhé hodině po poledni a já kvapným krokem mířím do OC Olympia Plzeň. Mám trochu skluz, protože o víkendech nám do těchto končit moc spojů nejezdí, ale s příchodem do vstupní auly obchodního centra vidím, že je to úplně jedno, protože casting ještě nezačal. Napojuji se tedy k sestřence, která už stojí připravena s číslem na prsou a taškou od Czechoslovak models.
Stále jsem plna rozpaků, protože mé sebevědomí ohledně modelingových záležitostí je na bodu mrazu. Zvláš nyní, když jsem trochu víc příibrala a rozhodně se nemohu chlubit mírami 85-61-90, tak jako před pár měsíci. Nakonec jsem ale donucena jít vyplnit dotazník, za který dostávám své vlastní číslo a tašku s dárky.
Díky včasnému příchodu sestřenky Terezky(Pro některé, tohle je moje setřenka, ne Fíí) jsem hned druhá v pořadí, takže je jasné, že mi celá záležitost nezabere moc času.
Slova se ujímá Simona Krainová, aby nás všechny přivítala. Já se mezitím snažím ignorovat okolí, protože snad každá dívka je poloviční než já, což mi na sebevědomí skutečně moc nepřidává. Upřímně, proslov moc neposlouchám, soustředím se na to, abych se uklidnila a nepůsobila tolik jako uzlíček nervů. Každopádně, zaznamenávám, že nás Simona nabádá, abychom se odlíčily. Sakra! Proč jsem se jen líčila, když vím, že to na castingách nechtějí?! No dobře, je pravda, že jsem si dala jen slabý make-up, abych zakryla kruhy pod očima a stopy, které na mojí pleti zanechal dlouhý pateční večer, ale i tak to nejspíš není moc vhodné. Z posledních sil se snažím setřít kosmetický přípravek z obličeje suchým kapesníkem, což jak asi nejspíš tušíte, nemělo moc valný účinek, vzhledem k tomu, že jsem použila svůj vzorek od značky Lancome.


Přicházím na řadu a sedám si před odbornou porotu, či jak tomu mám říkat. Simona Krainová je skutečně krásná. Dostávám za úkol se krátce představit, a tak spouštím svůj úvodní proslov týkající se mé osoby, který jsem se bravurně naučila k maturitě. Myslím, že jsem to trochu přepískla, co se délky týká, ale pozdě bycha honit.
Povídáme si o ambicích, cílech, zkušenostech, škole, jazycích a všem možném. Vlastně si ani nepřipadám jako na castignu přední moelingové agentury, ale spíše na anonymní schůzce, kde máte za úkol během pěti minut představit celou svou existenci. Všechno je milé a příjemné. Do chvíle, kdy je mi oznámeno, že mi musí přeměřit boky. "Ať nemám přes 100, ať nemám přes 100. Včera jsem měla dvě skleničky vodky, to se určitě projeví, bože, pomáhej mi". Snažím se zamaskovat své zoufalé mozkové pochody a vypadat přirozeně.
"Dej nohy k sobě, proboha hlavně dej nohy k sobě" upozorňuji sama sebe v marné naději, že mi to pomůže ubrat pár centimetrů. K mému překvapení mám 95. Není to málo, ale mohlo to být i více. Vážně musím začít zase s tvrdým režimem.
Po neuvěřitelně stresujícím měření jsem vyzvána k focení. Nikdo po mně naštěstí nechce úsměv, protože kdykoliv mi někdo na jakémkoliv castingu řekne, abych se usmála, tvářím se, jako když mám zaražené větry.
Na závěr si stoupám k metru, aby si porotci ověřili mou výšku, která má být 180 cm. Omyl! Mám dokonce o dva centimetry navíc, což je pro mě rána pod pás. Jakoby to nestačilo! Jak si mám najít kluka, který mi nebude po prsa?!


(Tak jsme tu na ty modeeelky :D)

S lehkou depresí odcházím a čekám na sestřenku, která šla na řadu hned po mně. Po pár minutách jsme obě volné. Díky Bohu!


Z mého pohledu tento casting řadím k příjemným zážitkům. Všichni byli milí a holky, pokud přemýšlíte, že někdy něco takovéhu zkusíte, vůbec se toho nebojte. Za zkoušku nic nedáte a rozhodně vám tam nikdo hlavu neutrhne :) A třeba potkáte i nějakou tu známou osobnost!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týnka Týnka | E-mail | Web | 21. října 2013 v 13:14 | Reagovat

Wow, Ronnie, velmi mile jsi mě překvapila. Nevím, zda si mě pamatuješ, nedivila bych se kdyby ne, nicméně, kdysi... může to být asi rok zpět jsme se asi neměly moc v lásce. Už si to všechno moc nepamatuji a pěkně dlouho jsem o tobě neslyšela, ale dnes když všichni psali o tom, že tě Justin RTnul (samozřejmě gratuluji) jsem najela na jeho twitter, následně na tvůj a poté jsem uviděla odkaz na blog. A tak jsem se sem dostala. Blog na mě působil velmi sympaticky, tak jsem se dala do čtení pár posledních článků a stále to na mě působí  moc mile! Dokonce jsem se s některými větami natolik ztotožňovala, že mě to až nahlodalo k myšlence, jestli jsem se v tobě tehdy nespletla. No to už je teď úplně jedno, doufám, že to nezní jako snůška vlezdoprdeláckých keců, to zapotřebí opravdu nemám, jen jsem ti to tu chtěla pochválit. :) Máte to opravdu pěkné, možná se sem budu občas vracet. :)

2 Ronnie Ronnie | Web | 21. října 2013 v 20:34 | Reagovat

[1]: Vím kdo jsi :) A vím, že jsi psala, že jsi mi chtěla napsat a všechno urovnat, ale že se nepotřebujeme a já to měla asi stejně :) Děkuji moc, každopádně mi napiš tvůj twitter, pošlu mu to. Pravděpodobně to neuvidí, ale posychrovat to můžeme :D Jinak jsem ráda, že se ti u nás na blogu líbí :)

3 Týnka Týnka | E-mail | Web | 22. října 2013 v 10:47 | Reagovat

Ne děkuji, za prvé si myslím že by si toho stejně nevšiml a za druhé jsem sem tohle opravdu nepsala z toho důvodu, abys mu posílala můj twitter a ani nechci aby to tak vypadalo, hodlám toho jednou dosáhnout sama. :D Ale je to od tebe hezké. :) Ano, vím že jsem nedávno něco takového říkala, ale pak se mi opět vybavilo pár těch ne zrovna hezkých vzpomínek a zahodila jsem to, i když si myslím, že teď to celou situaci nemění a dál se nepotřebujeme, v každém případě, jen jsem chtěla abys věděla, že jsem na tebe docela změnila názor. :) Takže držím palce v budoucím životě i s blogem! :) btw. dnes večer hodlám vyzkoušet ten recept na ovesné placičky! :D

4 Minnie Minnie | 31. října 2013 v 13:44 | Reagovat

Ahoj Ronnie :)
Kolik přibližně lidí tam bylo?
Ty se tam dostaneš! :)

5 Ronnie Ronnie | Web | 1. listopadu 2013 v 12:33 | Reagovat

[4]: Ahoj, cca tak odhaduje že tak 60 holek..ale mám špatný odhad, takže by to mohlo být klidně i víc nebo míň :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama