Vysoká? Sakra, jsem jednorožec!

4. září 2013 v 14:22 | Ronnie |  Ronnie says
Je úterý, třetího září. Právě teď sedím v poslouchárně FEL, která mi lehce připomíná obraz amerických filmů z prostředí vysokých škol. Když už nic jiného, líbí se mi alespoň moderní a nově vybavené prostředí.
Sedím vzadu, všechno v tichosti pozoruji a své aktuální pocity svěřuji papíru, protože stále čekáme na nějaké ty informace ohledně našeho následujícího studia na vysoké škole, což se po deseti minutách ukázalo být dosti zdlouhavé, a já si jako na potvoru nechala doma čtečku.
Je nás zhruba pětadvacet a co se týká poměru pohlaví, je tu jen pět dívek včetně mě, zbytek kluci nebo jim něco velmi vzdáleně podobnéhp. To byl samozřejmě jen chabý pokus o humor(pochopte v jakém jsem stresu, nic lepšího než pitomé narážky mě momentálně nenapadá), všichni se zdají být v pohodě.
Zajímalo by mě, jestli se všichni chystají studium na této fakultě dotáhnout až do konce, nebo jestli je tu většina pouze na rok, tak jako já(i když v mém případě by se dalo dosti polemizovat i o tom roce vzhledem k vyučovaným předmětům. Budu ráda, pokud vůbec projdu do dalšího semestru).
Právě se sem nahrnulo zhruba padesát dalších studentů, což mě lehce uvedlo do rozpaků, vzhledem k tomu, že nemám ráda lidi. A stále přybývají další! Pomoc!!
Tak mě tak napadá, kolik z 'nás' to dodělá(:D).
Nyní je tu asi tak 80 lidí a já jsem přesvědčena, že všichni si tu najdou společníka a parťáka do nepohody, až na mě. Jsem prostě jiná. Já budu tvořit jednočlenné duo s Edgarem Allanem Poem v kabelce. Once unicorn, always unicorn.
Už tak nějak nemám o čem psát, protože hlavou mo projíždí jen zoufalé volání o pomoc. Snad jen bych zmínila, že můj rozřazovací test z AJ dopadl více než uspokojivě.

No tohle bylo zhruba vše, co jsem si z prvního dne na univerzitě zapsala. Pak to pokračovalo asi tak, že se obrovská poslouchárna naplnila až po okraj a přišel proděkan. Jako skutečně nechápu, proč budu muset dělat nějaké fyzické testy na tělovýchovném institutu, když za to nedostanu ani zápočet ani kredit navíc! Dokážete si mě představit běhat dvanáctiminutovku, když od druháku tělesnou výchový víceméně nevedu?! No přejte mi hodně zdaru.
Co se týká předmětů, tento rok nesmím potkat paničitelku ze střední, kterou jsem měla na fyziku, protože bych jí mohla způsobit lehčí srdeční záchvat, kdyby se dozvěděla, že jsem na oboru, který tvoří fyzika asi tak z 90ti procent a nezáleží na tom, že chci za rok odejít.
Samozřejmě se ještě ozvu, dám vědět, poté co jsem zrušila twitter, se budu potřebovat někde vypsat. Takže ahoj ahoj!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama