Střední škola=peklo

29. září 2013 v 17:00 | Veu |  Veu says
Je víkend, což znamená, že se pokouším napsat článek sem na bronxy.

Chodíme do školy měsíc a popravdě musím říct, že mě to unavuje. Ne protože by šlo o učení a tak, ale o neustálé hádky, poslouchání kdo s kým je a není. Nejradši bych odešla někam daleko a jen křičela. Protože třeba například moje spolubydlící nejspíš nezná nic jiného než téma kluci,kluci a zase jenom kluci. Není den, co by neřešila, že jí někdo neodepisuje a že jí zrušil rande. Prakticky nikdy nemluvíme o mně, ale celou dobu mluví jen o sobě. Jenže prostě i přes to všechno ji mám ráda a je to jediný člověk, který se semnou fakt baví. Mohla bych se s ní přestat bavit, ale to bych na vše byla sama a to bych psychicky nezvládla.
Až teď ve třeťáku jsem dospěla k názoru, že vlastně nikdy jsem neměla kamarádku s kterou bych si pořádně rozuměla a naše porozumění by bylo oboustranné. Znáte takové to přátelství ze základky, kdy si řeknete, že se spolu budete bavit celý život, no to se taky nekonalo, teď když se potkáme, tak si pomalu ani neřekneme ahoj.
Tento článek nepíšu proto, abych byla litována, ale protože jsem se chtěla vypsat a možná některým z vás otevřít oči, jestli se v přátelství necítíte stejně, jestli se necítíte spíš jako "živý" deníček než kamarádka.

Kdyby nás dohromady nespojil intr, tak nikdy tento článek nenapíšu, protože bych se s ní nikdy nebavila. Vybírejte si líp spřízněné duše než já. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TeSs / safe-sound TeSs / safe-sound | Web | 6. října 2013 v 13:55 | Reagovat

Souhlasím s tebou. Taky mám takovou kamarádku, která neřeší nic jinho než jenom kluky a zase kluky. Dříve jsem jí považovala za BFF teď už jen za dobrou kamarádku. Kdybych si měla vybrat mezi ní a jinou kamarádkou určitě volím tu druhou. Dá se sní bavit o všem a ne jenom o ní a jejích problémech s klukama ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama