Oni lžou

10. září 2013 v 22:52 | Ronnie |  Co se jinam nevešlo
Už dávno nejsem naivní malá školačka, co věří všemu, co se píše v novinách nebo vysílá v televizi. Říkejte si, že jsem blázen, ale věřím v řadu konspiračních teorií, nebo alespoň nevěřím oficiálním verzím spousty závratných událostí. Zítra máme jedenáctého září, tak zmíním třeba útok na obchodní metropoli v New Yorku a na Pentagon. Už dlouho si nemyslím, že za tím stojí teroristé, ale naopak jsem přesvědčena, že se jedná o útok organizovaný zevnitř. Je spousta nesrovnalostí, výpovědí, důkazů, záhadných úmrtí, kterým bych se mohla věnovat, ale to tak strašně rozsáhlé, že by vás to stejně nebavilo a než bych se dostala k jádru věci, jsem v důchodu. Jediné, co bych asi zmínila je to, že jisté skupině lidí je jedno kolik lidí zahyne, pro ně jsou to jen čísla a hlavně, nálet na dvojčata vyvolal neuvěřitelný strach a všichni moc dobře víme, že strach je mocný nástroj.
Jak jsem řekla, je nespočet pochybných událostí s ještě pochybnějším průběhem. Člověku se to může zdát trochu přitažené za vlasy(ve skutečnosti je to jisté vnitřní odmítání pravdy v záchvatu pohodlnosti), ale když se o danou událost začne zajímat blíže, vyjde najevo spousta věcí, které nás nutí zamyslet se nad tím, co se nám to ti nahoře vlastně snaží namluvit. Momentálně se zabývám masakrem v Sandy Hook. Opět je zde spousta věcí, které mě skutečně zaráží a fascinuje mě, že ještě někdo vůbec věří zmanipulovaným zprávám, zvlášť když na svědectví jsou najímáni herci. Teď si říkejte, že jsem fakt střelená a retardovaný asociál, co se nudí. Fajn, klidně, ale co když mám video?

Buď je ona žena vážně dcerou štěstěny, že se nachomýtla ke všem třem smutným událostím bez škrábnutí, nebo to trochu smrdí levotou. Samozřejmě je tu možnost, že u těchto událostí se objevily tři různé ženy, které jsou si náhodou podobné, ale není to až moc velká náhoda? Ta podoba je dost výrazná.


Další video je Egypt/Syrie. No ona celá ta záležitost se Syrií je dost podivná, takže mě tohle vůbec nepřekvapuje.

Tímto článkem nechci způsobit převrat nebo ta něco. Chci jen, abychom se občas trochu víc zamysleli nad vším, co se nám dostává z televize nebo z novin, protože všechno se dá ovlivnit, když má někdo dost peněz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama