I my prorazíme

21. září 2013 v 15:04 | Veu |  Veu says
Zdravím vás zase o víkendu (haha kdy jindy, když máme sociální intr bez internetu -_-), jako snad každého mě skolila chřipka, protože ve škole je maximálně 10 stupňů,ale učitelé tvrdí, že je teplota v normě, takže se ještě topit nebude. Když už nás tam chtěj, tak ať topí ne?! To samé na intru zima zima zima. Takže jsem byla v pátek doma,marodila jsem a přemýšlela o čem bych mohla psát.
Inspiraci na tento článek jsem dostala na Facebooku, kdy se někdo mezi sebou dohadoval o české a slovenské muzice, jeden zastával názor, že naše muzika se nemůže vyrovnat té zahraniční, a druhý mu oponoval, že může. A tak jsem přemýšlela, co vůbec já na českou a slovenskou muziku.
A první, co mě napadlo, byl otřesný rap, kde není slyšet nic jiného než sprstá slova, protože to slyším denně ve škole od kluků. Ale to mě neodradilo a projela jsem playlist v mém telefonu a světe div se, našla jsem dost písniček od našich interpretů. A u pár písniček si myslím,že by 100% prorazily i v cizině.

Ráda bych psala, že ČR je na tom s muzikanty líp než SK, ale po tom, co slyším, jak Celeste Buckingham zpívá, musím tvrdit opak. Ona mě očarovla už v Superstar(tušim:D), a jediná se dostala dost vysoko. Protože jí sleduju na FB, tak vím,že je i dost úspěšná v cizině a mluvilo se dokonce o písničce s Pitbullem.

Dál je tu děvčaty obdivovaný Ben, i když v tomto výběru by mi mohl kdokoliv oponovat, ale já si myslím, že i Ben má na zahraniční scénu, jak zpěvem, a kdyby ne zpěvem, tak jeho vzhledem. (Ano projevuju se jako vlhká 13 :D) Jeho nová písnčka Stop je vážně dobrá a když jsem jí slyšela prvně, a nevěděla jsem se od koho je, tak jsem se segry ptala, kdo to je? A upřímně jsem typovala nějakou zahraniční novou krev, ale když řekla, že je to Ben, tak mě to mile překvapilo.


Myslím, že bych mohla psát dál a dál,ale tohle jsou pro mě dva TOP zpěváci, co se týká Česka a Slovenska. Napište svůj názor, protože tohle mě vážně zajímá :)

Nezapomeň nás sledovat na Facebooku nebo na Instagramu !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristý Kristý | Web | 26. září 2013 v 16:27 | Reagovat

Naprosto se ztotožňuji s tvým názorem. :)
Ben je nejlepší! (y)

2 Pavluška Pavluška | 29. září 2013 v 16:04 | Reagovat

Ben má ledatak pěkné videoklipy apísničky, který si človšk zpívá i přesto, že nechce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama