Chřipka aneb co tě nezabije, ale oslabí

10. září 2013 v 20:22 | Ronnie |  Ronnie says
Hned na úvod musím pogratulovat Miley Cyrus k totálnímu rozsekání čtyřiadvaceti hodinového rekordu na VEVO. Kolem jedné hodiny odpoledne měla už přes čtrnáct milionů shlédnutí(původní držitelé rekordu byli One Direction a jejich Best Song Ever s necelými třinácti miliony) a do konce počítání zbývalo ještě dobrých pět hodin. Nyní má Wrecking Ball dvacet milionů a na youtube je zhruba 26 hodin, takže hateří stavte se třeba na hlavu, ale Miley drží rekord s neuvěřitlným náskokem před druhým místem, a to i bez výrazných reklamních spotů.
Myslím, že tohle je jeden z jejích nejlepších klipů, bohužel většina naší lehce primitivní populace nechápe význam a akorát hloupě kecá.
Námitky jsou zbytečné, kdo tohle nezažil, nemá šanci to pochopit.

No to bylo jen na úvod k aktuálnímu dění alespoň co se hudebního světa týká. U aktualit ale pořád ještě zůstaneme. Právě jsem narazila na článek o nevysvětlitelných zvucích, které se po dvou letech opět přihlásily o slovo. Upřímně řečeno, kdybych si měla vybrat, jestli žít někde uprostřed Sahary nebo v Kanadě, mou jasnou volbou by byla Sahara, protože kdykoliv se někde děje něco paranormálního(děsivé zvuky bez zdroje, duchové, UFO, příšery a tak podobně), děje se to právě v Kanadě. Brrr.


Včera večer jsem se rozhodla opět zaktualizovat svou čtečku a konečně jsem se odhodlala stáhnout si bibli. Uhm, věděli jste, že bible má něco málo přes 1500 stran? To snad neměly ani všechny díly Harryho Pottera dohromady(dobře, to přeháním) a to jsem to četla s pauzami pomalu devět let(tohle tak přeháním, protože 8 a půl roku jsem čekala na další díly). Každopádně jsem skutečně zvědavá, kdy to dočtu.
Jako další výzvu jsem zvolila Inferno od Dana Browna v ORIGINÁLE, který je podstatně náročnější vzhledem k odborným definicím a komplikovanosti Brownovo příběhů. Originál Harryho Pottera je oproti tomu leporelo o třech větách, co se týká složitosti na překládání. TOEFL, jdu si pro tebe.

Pomalu se už dostáváme k názvu článku. Venku začalo být konečně normální počasí, které ve mě vyvolává klid a mír. Bohužel jsem ale jen člověk, a tak na mé zdraví působí sychravé počasí úplně stejně jako na většinu ostatních. Zkolila mě viróza, chřipka či cokoliv jiného, co mě nutí srkat horký čaj s medem a posmrkat milion papírových kapesníčků denně. A vskutku není nad to, chodit s tím do práce. Opakuji, TOEFL, jdu si pro tebe.


Na závěr pronesu pár vět k zamyšlení. Většina z nás nejspíš slyšela o takové věci, která s sebou nese řadu komplikací Říkáme jí život. To víme asi všichni. Bohužel ne všichni jsou obeznámeni s faktem, že každý máme svůj vlastní, a proto neustále tráví svůj volný čas zaobíráním se života ostatních lidí, čímž akorát vytvářejí další komplikace, o které vskutku nikdo nestojí. V životě si dokážeme nadělat spoustu problémů sami, nepotřebujeme k tomu asistenci, nepotřebujeme nechtěné diváky, kteří jsou znuděni vlastní existencí, nepotřebujeme nejapné komentáře a připomínky od lidí, kteří se neumí vypořádat ani s vlastním životem, natož s cizím. Žádám proto, aby se někteří zamysleli nad tím, co zatím v životě, krom sezení za počítačovou obrazovkou a psychopatickým komentováním ostatních pod rouškou anonymity, dokázali. Probuďte se a zkuste také žít vlastní životy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama