Bude to horší a horší

8. září 2013 v 9:38 | Veu
Máme tu víkend po náročném prvním školním týdnu. Musím říct, že jsem velice ráda, že ten víkend nastal. Myslet si, že první týden ve škole bude pohodička, bylo dost naivní. Přišlo mi, že se všichni učitelé zbláznili a chtěli mít známky už první týden, protože do pololetí je málo času (bože vždyť je to až po Vánocích!). Ale měla bych začít od začátku, tudíž od neděle. Bylo asi 5 hodin odpoledne, a když jsem si sedla do auta, tak jsem věděla, že intr už je nevyhnutelný. Na intr jsem dorazila mezi prvníma, což mělo svojí výhodu a v pokoji jsem si mohla vybrat postel, kterou jsem chtěla. A pak nastalo čekání, kdo přijede z mých spolubydlících dřív. Když přijela moje první spolubydlící (Klára), tak mě pomalu ani nepozdravila a řekla "To si děláš prdel." Celkem mě to zarazilo, ale počítala jsem s tím, protože ona mi šíleně moc závidí moje vlasy, nebo spíš záviděla, protože jsem si je o prázdninách zkrátila asi o 20 cm. Ale co zarazilo mě na ní, bylo to, že přijela v botách na podpatku, který měly asi tak 15 cm. Musím říct, že přes prázdniny se z ní stala pěkná pražská dilinka (nic proti Pražákům, ale ona to říká sama o sobě). Abych řekla pravdu, měla jsem strach, z toho co bude, protože na konci školního roku jsme se pohádaly, a bylo to mezi námi na bodu mrazu, ale zatím je to relativně v pohodě. Hned v neděli nám stihla říct její zážitky z prázdnin, nikdo další jí s tak zajímavými zážitky netrumfl (no ono se to všechno motalo okolo sexu, takže se ani nedivím :D). Ale jak jsem se za ty dva roky naučila, nedá se jí věřit všechno, takže to vše beru s rezervou.

Jen v pondělí to bylo v pohodě, protože jsme ve škole byli jen půl hodiny. Pak od devíti jsem tvrdla na intru a byla to šílená nuda. Nejhorší je, že v Lysý není, co dělat, také čas zabíjím tím, že si čtu, poslouchám písničky, nebo spím. Je to hrůza, ale s tím nic nenadělám, jediná moje záchrana je internet v mobilu, ale který je tak pomalý, že se to nedá. Ale nemůžu si stěžovat, alespoň něco. V úterý už začalo, protože jsme měli grafiku a nejhoršího učitele, u něj projde prý málo lidí, takže už se těšim až budu o prázdninách dělat reparát (:D ). A hned nám dal úkol, musíme udělat komiks na člověka, který sedí vedle, což bude legrace, protože vůbec nevím, co udělám. Když jsme měli literaturu, ta nám celou hodinu učitelka mluvila jen o maturitě,maturitě a zase maturitě. Celý týden probíhal ve stejném rytmu, ze všech koutů jsem slyšela jen slovo maturita. A ve čtvrtek nás čekaly rovnou dva nový předměty, nejdřív typografie a pak navrhování, 5 hodin u počítače (nebo jak tomu říkáme 5 hodin v sadu, protože je to místnost plná Apple) . Už teď umírám a to jsme to měli poprvé. 2 hodiny typografie byly dost uspávající, protože učitel mluvil o tom, jak vzniklo písmo. Jenže pak nastalo peklo, měli jsme navrhování a on nám nic neřekl, jen ať uděláme 6 piktogramů v programu ,ve kterým jsme naposledy pracovali v prváku. Bylo to dost náročný a ve výsledku nám to všem zkritizoval.

Celý týden bych shrnula asi tímhle obrázkem.

Užívejte neděle dokud to jde :) protože zítra už je zase pondělí. -.-
Veu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 loveblogxs loveblogxs | 8. září 2013 v 10:55 | Reagovat

Bude to horší a Horší souhlasííím

2 Adél Adél | Web | 8. září 2013 v 11:23 | Reagovat

Naprosto souhlasím:3, ale takový je život,no:D Proto si ho musíme užívat:3

3 Barbora Barbora | E-mail | Web | 8. září 2013 v 14:01 | Reagovat

My jsme se naštěstí první týden neučili, ale teď to začne, ach joo. Vstávání ráno mě naprosto ničí. Ten obrázek perfektní!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama