Stačí se chaosu podívat do očí...a proplesknout ho

23. srpna 2013 v 0:57 | Ronnie |  Ronnie says
Zdravím naše věrné bronxylovery. Rozhodla jsem se, že tento blog je až příliš zanedbáván, a proto si dávám devatenáctinové předsevzetí, že přidám minimálně tři až čtyři články týdně(haha, jsem na sebe skutečně zvědavá). Problém je, že ne vždy vím, o čem psát, tedy lépe řečeno, o čem psát, aby vás to alespoň trochu bavilo a zajímalo. Po krátkém uvážení jsem si uvědomila, že napsat několik článků během týdně a udržet si vaši pozornost a nadšení je pravděpodobně nemožná kombinace. Jenže předsevzetí je předsevzetí, a tak se budu zkrátka vypisovat, jako například v tomto článku.

Je něco po půl jedné ráno a já si dávám pauzu od studia maturitních okruhů z biologie a psychologie. Ne, nejsem tak hloupá, abych neudělala maturitu hned ze dvou předmětů(ano a připomenu to ještě jednou, odmaturovala jsem s jedinou dvojkou z praktické zkoušky, jinak se samými jedničkami. Jen se pochlub Ronnie), ale učím se na přijímací zkoušky na obor, který dostal akreditaci až na druhé kolo příjímacích řízení. Upřímně, skutečně nechápu, jak jsem se to všechno a ještě něco navíc dokázala naučit. Mám pocit, že teď mi to rozhodně neleze do hlavy. Navíc mě velmi irituje, že přijímačky nedělám i z literatury, která v mém maturitním studiu byla něčím jako oázou v poušti.

(Pozn.: Asi takto vypadám při svých pokusech o studium)

Co se týká příjímacího řízení, mám samozřejmě ještě pojistku v podobně Ekologie na FELce(samozřejmě, je to opravdu tou poslední nejposlednější možností, kde přetrpět rok a na jaře to zkusit znovu), kde se nedělají přijímačky. No, docela mě zaráží postup celého přihlašování. Když jsem vyplňovala přihlášku, v podstatě žádné informace jsem se nedočkala. Samozřejmě kromě výrazného připomenutí poplatku 500 kč, na to se nesmí zapomenout, že? Jenže ono by se docela hodilo zdůraznit, že se do 23.8.2013 mají dodat ověřené kopie vysvědčení ze všech ročníků na střední škole. Poslední dobou moc email nekontroluji, protože jsem stále na cestách, nebo jako teď se učím u babičky, kde je to s internetem velmi omezené. No dámy a pánové, ještě že jsem se teď náhodou podívala, jestli mi nepřišlo něco od škol, protože ano, přišlo. Dneska ráno mi přišla upomínka o dodání těchto ověřených kopií. Nádhera. Takže zítra místo studia poletím domů, budu lovit vysvědčení z prváku, druháku, třeťáku a čtvrťáku, poběžím na poštu, kde nechám alespoň 2 stovky za ověření kopií a pak to všechno budu muset odnést na děkanát oné fakulty. Skvělý plán. Ještě bych zmínila, že mám jet do Prahy. Vysloveně se na páteční den těším, což mi připomíná, že bych asi měla jít spát, abych to všechno zvládla(měla jsem 2 kávy a energeťák, takže krásnou bezesnou noc, drahá Ronnie).


PS: Během následujícího týdne hodlám vyplodit dva články na téma "Tajemství skrytá v kosmetické taštičce" a "Nejnovější úlovky, za pakatel". Plus ještě jeden mám napsaný, ale pořád váhám, jestli ho zveřejnit. Je to o cyberšikaně a cyberstalkingu(hrklo ti? Tak to ti hrklo správně). No uvidíme, uvidíme.

xoxo Ronnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama