Kniha není seriál

31. srpna 2013 v 11:51 | Veu |  Veu says
Ahoj čtenáři Bronxy,
jsem tu nová, tak se tu pomalu zabydluji a rozkoukávám. Doufám, že se vám moje články budou líbit stejně jako články Ronnie a Fíí a že si s chutí vždy můj článek přečtete. Tetnto článek bude změť mých pocitů a věcí z kterých se potřebuji vypsat, tak doufám,že mě hned při prvním článku nevypískáte.

Protože moje prázdniny byly strašně moc záživný, tudíž jsem je celé proseděla u počítače, tak jsem se rozhodla začít sledovat nový seriál Under the dome. Je to podle knižní předlohy Stephena Kinga, jeho jako spisovatele mám strašně moc ráda, a tak jsem si řekla, že si knížku během prázdnin přečtu. Bohužel jsem se k tomu dopracovala až začátkem týdne, a jsem z toho celkem v šoku. Protože seriál už má nějakých 10 částí, kde Angie, jedna z hlavních postav, stále žije, ale v knížce ji hned na začátku zabijí. I když v knížce jsem zatím na 250 stránce, tak se to hodně liší. Vím, že nikdy seriál není stejný jako knížka např. Pretty little liars nebo The Vampire diaries, ale tohle se liší až moc. Tak si tak někdy říkám, jak to autor knihy může dopustit. Já být autorem knihy, kterou čtou po celém světě, tak bych to nenechala tak rapidně změnit a kecala bych to doho, ale možná to tak King chtěl, kdo ví. Každopádně jsem zvědavá, jak kniha dopadne, a jestli bude alespoň konec seriálu stejný jako kniha.

Štve to někoho stejně jako mě?


Sobota, poslední prázdninová sobota. Je to příšerný vidět to napsaný. V pondělí to už zase začne, pro některý jako i pro mě, už v neděli, pokud jste intrák. Určitě jako většina z vás, tak i já se tam vůbec netěším. Po tom co jsem viděla náš krásný rozvrh, tak jsem myslela, že pojedu nakoupit TNT a vyhodím školu do vzduchu. Jdu do třeťáku, tak bych si neměla stěžovat a měla bych být smířená s tím, že ve škole budu od rána do večera, ale když vidím rozvrh ostatních, kde mají jen do tří nejdéle, tak mě to zabíjí. No posuďte sami, jak skvělý rozvrh mám.

Tak tohle je ode mě všechno, přeju Vám pěkný start do novýho školního roku. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 31. srpna 2013 v 16:12 | Reagovat

4 volné hodiny...a já někdy měla problém s našimi rozvrhy?

2 Nicolettka Nicolettka | Web | 1. září 2013 v 1:54 | Reagovat

skvělý článek,jinak souhlasím :)) ale u TDV je dobře ,že to pozměnili,knížka se mi nelíbila .:))Rozvrh nezávidím :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama