Saturday Shopping

13. května 2013 v 19:59 | Fíí |  Fii says
Je 10:30 a já nervózně postávám na zastávce, Ronnie má 15 minutové zpoždění. Zaspala. Venku je větší zima než jsem čekala a vzápětí si připouštím, že baleríny nebyly tou nejlepší volbou, ačkoliv jsem přesně to své mamce při odchodu tvrdila. Konečně přichází sms, která mi oznamuje: "Jedu od Penny", oddychnu si a přejdu po zastávce blíž ke kolejím. Nastupuji do tramvaje a vidím Ronniinu usměvavou tvář vykukující zpoza sedačky v přední části tramvaje.

Po úmorné hodině v plzeňských dopravních prostředcích dojíždíme k Olympii Plzeň a plné očekávání procházíme vchodem. Jako první si běžím koupit UGO Juice, neboť nade vše miluji ovocné koktejly a hned na to vyrážíme k prvnímu obchodu. C&A. Tam jsme navzdory očekávání nepochodily, ovšem Marks&Spencer nás nadmíru uspokojil.


Následovalo H&M, ve kterém jsme si to doopravdy užily, neboť alespoň za sebe mohu říci, že je to jeden z mých nejoblíbenějších obchodů. Během návštěvy H&M jsem si také znovu uvědomila jak degenerovaná je naše dnešní populace, protože kdybych v půlce modelů, které jsem si plánovala koupit, vyšla ven, většina by na mě koukala,jako bych právě spadla z Marsu. Nejde mi ani o to, že by na mě někdo koukal zvláštně proto, jak vypadám, ale právě to, že by na mě tak vůbec koukali. Ve všech jiných vyspělejších zemích, je každému jedno co kdo nosí, ale u nás se za každičkou malou odlišnost na člověka zírá, jakoby právě někoho zavraždil.


Po hodině v H&M nám poněkud vyhládlo, a proto jsme skočily na rychlý oběd v podobě čínských těstovin a bezedného kelímku z KFC, trošku jsme zaInstagramovaly a mohlo se pokračovat.
Další zastávkou byl Reserved, který patřil převážně výběru šatů a hned na to Pimkie, které bylo opět více než úspěšné.
Naopak New Yorker nás trochu zklamal, protože jsme zjistily, že se zde nedá najít nic pořádného.


Za sebou jsme měly půl Olympie, a tak jsme se na chvilku posadily do CrossCafe, abychom nabraly síly. Po bleskurychlém kafi jsme se vydaly do DM drogerie obhlédnout pár beauty produktů. Opět jsem obdivovala rtěnky Kate Moss, které se v poslední době staly mými nejoblíbenějšími a zauvažovala o koupi nové řasenky.
Nakonec jsem díky Ronnie zjistila,že se v DM dají na počkání vytisknout fotky. Přes mobilní telefon je do jejich "přístroje" zašlete přes Bluetooth a oni Vám je během chvilky vytisknou. Věděli jste to ?? Nebo jsem opravdu jediný stupidní člověk, který o tom nevěděl ??
Samozřejmě jsem si hned sobecky vytiskla pár vlastních fotek do rodinného alba a konečně fotku s Ronnie !! Hrdě už visí nad mým psacím stolem !


Poté přišla prohlídka Clairs, které mě výjmečně také zrovna neuchvátilo, následně Bijou Brigitte a na závěr NANU NANA.
S udivením zjišťuji, že se doopravdy těším, až jednou budu mít vlastní byt a budu si ho zařizovat. Už teď mám "velké oči" a představy o tom, co všechno bych si koupila a jak by vše vypadalo. Všechny ty bytové doplňky, obrazy, svíčky ... No, přestanu se rozplývat nad tím, jak by vypadal můj byt a pokračujeme v prohlídce.


Po 7 hodinách procházení většiny našich oblíbených obchodů v Olympii jsme tour zakončily návštěvou Chocolate - obchodu s pralinkami, protože v neděli je přeci Den matek, a tak jsme naše drahé maminky nechtěly zanedbat.
Vyčerpané jsme se pak vydaly do deštivého ruchu velkoměsta na trolejbus do centra. Při čekání na tramvajový spoj jsme však nezapomněly pořídit "zastávkové" foto ve skleněných dveřích nejbližšího domu.


Na závěr bych chtěla říct, že takovéhle odpoledne je neuvěřitelný relax. Jen "tupě" chodíte po obchodech, vůbec o nic se nestaráte, na nic nemyslíte. Byla jsem sama překvapená, jak jsem dokázala vypnout a užívat si pouze atmosféru kolem sebe.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanna Drastik Hanna Drastik | 13. května 2013 v 20:22 | Reagovat

Takže ještě jednou i když jsem to chtěla napsat na FB! :P :D
Takže drahá Fíí.. :D Tímhle: Během návštěvy H&M jsem si také znovu uvědomila jak degenerovaná je naše dnešní populace, protože kdybych v půlce modelů, které jsem si plánovala koupit, vyšla ven, většina by na mě koukala,jako bych právě spadla z Marsu. Nejde mi ani o to, že by na mě někdo koukal zvláštně proto, jak vypadám, ale právě to, že by na mě tak vůbec koukali. Ve všech jiných vyspělejších zemích, je každému jedno co kdo nosí, ale u nás se za každičkou malou odlišnost na člověka zírá, jakoby právě někoho zavraždil.
-jsi popsala moje pocity uplně přesně! :)

2 bronxy bronxy | 13. května 2013 v 20:28 | Reagovat

Děkuji, velmi mě těší, že to není pouze můj pocit, ale že mám zastoupení i u jiných :)) Fíí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama