Botky, Candice a božské dorty

14. května 2013 v 18:10 | Ronnie |  Ronnie says
Jako správný aktivní bloger jsem se rozhodla, že sem čas od času napíšu nějaké to shrnutí dne. Rozhodně to nebude pravidelně, ale čas od času ano.
Je pravda, že od té doby, co mi skončila škola, jsem tak trochu peciválek. Válím se zmožena celodenním poflakováním, jsem zavřená doma, kynu u televize a poslední věc, kterou dělám, je, že se učím na maturitu (což není úplně ideální přístup a tak se za mě 27.května modlete).


Na druhou stranu dnešní den bych popsala jako jeden z těch akčnějších. Konečně jsem si vybrala letní boty (dělám, jakobych měla mít jen jedny na celé léto). Uřpímně, jsem naprosto znechucena tím, jaké modely balerín jsou právě k dostání, a tak jsem ani nedoufala, že by mě páskové sandálky tak nadchnuly. Je pravda, že nejhezčí kousky jsou ty žabkové modely, ale i mezi normálními se dá najít. Hodně se milíbily boty v Pimkie, ale přeci jen 499 kč za boty, které nemám šanci vyreklamovat a je tu reálná šance, že si je vezmu 2x na nohy a ony se mi za chůze rozpadnou... To není úplně ideální. Naštěstí v CCC mají úžasnou kolekci a obrovský výběr. Kupodivu ani není takový nedostatek velikostí nad 38, což je v tomto obchodě naprosto běžná věc. Kromě mých sandálů jsem si zde vybrala i naprosto božské žabky s páskem kolem kotníku, ale jako správný čech si počkám, než je zlevní(haha).
Co dál? Navštívila jsem Rosmann a pokud scháníte nějakou tu péči o vlasy, mají slevičky na Syoss, GlissKur a Elseve, což se docela hodí(zvlášť pokud si v Německu koupíte místo šampónu a balzámu omylem 2 balzámy a tak živoříte na Shaumě, která vašim vlasům opravdu nesedí).
Jinak pokud scháníte make-up či BBcream, rozhodně vřele doporučuji výrobek od MaxFactoru. Nepamatuji si název, ale dělá tomu reklamu Candice Swanepoel. Měla jsem tu čest vyzkoušet si tuto kombinaci BB creamu a make-upu v Douglasu a jen co mi přijde výplata, okamžitě kupuji. Výborně se roztírá, neleskne se a perfektně kryje. Navíc ho stačí opravdu málo. Obvykle mi stačí make-upy či dokonce jen podkladové krémy tak do 120ti kč, ale myslím, že v tomto případě stojí za to zainvestovat.Ačkoliv bych se měla zabývat především studiem biologie a psychologie, dávám přednost pečení - díky maturitě si přivodím cukrovku, či nadváhu. Nebo obojí. Jsem sice tak trochu antitalent a postrach veškeré kuchyně, myslím, že se začínám zlepšovat - zvládnu už medovník, perník, orea, bebe řezy a teď i božský ořechový dort. Myslím, že můj sen být úspěšná novinářka na volné noze a současně majitelka oblíbené Londýnské kavárny není tak nereálný. Jsem si sice vědoma, že mi máma opět vynadá, ale to už je úděl mého bytí. Dort se mi povedl(možná to bude znít trochu sebestředně, ale nazvala bych to orgasmem pro chuťové buňky) a pravděpodobně sem dám i recept - pokud nebudu líná ho přepsat.


No nic drazí čtenáři, užívejte zbytku dne a přejte mi, ať mě něco osvítí a já se konečně vrhnu na maturitní okruhy z biologie.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 š. š. | 14. května 2013 v 18:16 | Reagovat

Ronnie, hrozně se mi líbí tvůj styl psaní. doufám, že jednou budeš ta novinářka a já si budu moc kupovat každý výtisk časopisu, kam budeš psát :)

2 jan kubeš jan kubeš | 14. května 2013 v 18:49 | Reagovat

Podle článků zde poznávám jisté rysy narcismu. Pozor do budoucna, abyste neměly problémy s partnerskými vztahy.

3 Ronnie Ronnie | Web | 14. května 2013 v 18:54 | Reagovat

[2]: Podle komentáře poznávám jisté rysy vrozeného kreténismu, nadutosti a mužské ješitnosti. Pozor do budoucna, abys neměl problémy s rozbitým nosem.

4 máma máma | 15. května 2013 v 12:53 | Reagovat

Proč bych měla nadávat? Pokud i po Tvém pečení zůstal ve spíži dostatek surovin i na vaření pro mě a nemusíme malovat kuchyni, není důvod :-) A dortíček k večerní kávičce byl opravdu výýýýýýýýýýborný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama