Svačinové tipy

24. dubna 2013 v 20:02 | Ronnie |  What to eat
Většina z těch, co teprve začínají hubnout, nebo alespoň se zdravým stravováním, netuší, co by vlastně měli jíst a proto nám denně chodí X dotazů ohledně sestavení jídelníčku. To bohužel nemůže udělat nikdo z našeho týmu BRONXY, protože ani jeden z nás nemá vystudovanou nutriční sestru, případně výživového poradce. Každý je originál. Berte to jako otisk prstu - každý má unikátní a stejně tak unikátní je jídelníček, který zabere. Zkrátka a dobře, každému sedí něco jiného a já vám těžko napíšu, co máte přesně jíst. Takže máte na vybranou. Buď si zaplatit výživového poradce(což se leckdy velmi prodraží) a nebo si na to, co vám sedí, přijdete sami.
I přes to všechno jsem se ale rozhodla napsat vám nějaké menší tipy na svačiny. Rozhodně neříkám, že to zabere a že to musíte jíst. Zkrátka jen dávám tip na to, co můžete vyzkoušet, a co mě osobně chutná.

1) Sýr Philadelphia s příchutí medu
Cenu vám bohužel nenapíšu, protože si nejsem jistá, jestli je tato příchuť v našich končinách vůbec k dostání. Já si to vozím z německa. Tuším, že zde je to k sehnání do 2 euro.

2) Cottage
Cena: Záleží na značce, obvykle je to v rozmezí od 15ti do 20ti kč


3) Zwieback - suchary
Cena: cca 20 - 30 kč

4) Křehké rohlíčky
Cena: 40 kč


5) Wasa/Knackebroty
Cena: Opět záleží na značce, nemusíte mít přímo ty od Racia - ty jsou u nás pěkně drahé.

6) Ovesná kaše Marks&Spencer
Doporučuji výhradně ovesnou kaši z M&S protože britové dělají ovesnou kaši bez sušeného mléka. Chutná trochu jinak, než ty, co známe od Emca a nemusí sednou každému. Musíme také vzhledem k dovozu počítat s cenou klidně i 90 kč za krabičku - záleží na druhu. Maj jich tam hned několik, ale pokud máte možnost se do Markse a Spencera dostat častěji, můžete si hlídat slevy, často mají i 50%.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama